25 gimtadienio sveikinimai

25 gimtadienio sveikinimai padės jums pasveikinti žmogų originaliai ir jaunatviškai!

Sveikinimai 25 gimtadienio proga

Tau 25 ko tau palinkėti? Laimės? Man atrodo, kad jos tau užtenka. Juoko? Juk tu visada linksma. Aš noriu tau palinkėti, kad tavo jaunystė būtų graži, kad tavo laimės ir šypsenos neužtemdytų karčios ašaros.

Tad šypsokis, būk laiminga, juk tau jau 25

Tamsiame palėpės kampe palikai vienišą lėlę,
Tai buvo šauni lėlė – tai buvo nerūpestinga vaikystė.
Užverk palėpės duris ir pažvelk pro langą, saulė jau pakilusi linksma triūsia. Atėjo Tavo 25 – asis ruduo (vasara)… Lai dienos bus kupinos linksmos vyturio giesmės, lai prie tavo gyvenimo tako žydi ryškiausi žiedai.

Ketvertukas duonos – tai dosnusis stalas. Ketvirtis ąsočio — atgaivins Tave. Ketvirtasis kampas — tai jau visas namas. Ketvirta savaitė — darbų pabaiga. Ketvirtis likimo — vandenyno kraštas. Ketvirtis nuo šimto — tai pati pradžia. Ketvirtis jaunystės – tai tik meilės paštas… Ir toli už saulės visko pabaiga.Mažas Jubiliejus Dvidešimt penktieji – Lai šampanas liejas į lemties alėjas!

Tu gimei saulę sutikti rytais, Išgerti rasos lašą, pajausti gyvenimo džiaugsmą. Tegul 25-tą kartą gėlės tau primena, kad atėjai į pasaulį.

Tegul tavo gyvenimas būna, kaip žydinti pieva.

Tegul visur ir visada tave lydi džiaugsmas, meilė ir gera nuotaika.

Būk ta, kurios rankos laiko pasauli. Kurios širdis sušildo žemę. Kurios daina įsako mylėti. Kurios žodis įsako gyventi. Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visi dainuoja. Būk tiesa, kurios trokšta visas pasaulis. Su gimtadieniu! 

Padovanok šią dieną sau – paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje, kad tu pasauliui esi svarbiausia. Nes šiandien tavo gimimo diena. Būk laiminga! Labai laiminga 

Yra metuose viena diena, Kai visą dieną šypsosi saulė, O naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, Kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis.. Yra metuose diena, kai Tau skiriami patys gražiausi žodziai.. Tai yra Tavo Gimimo diena!

Kažkas nusineša metus,
Greitus, kaip vėjas,
Ir svajingus, kaip jūra.
Kažkur nusineša metus,
Žalius ir žydinčius, kaip vasara
Kažkas nesugrąžinamai nusineša
Džiaugsmus ir lukesčius,
Nekviesdamas sustoti ir palinkėdamas
Tik vieną kelią į gyvenimą.

Tą diena, kai gimei, nušvito saulė, O žvaigždės ėmė kristi iš dangaus. Gėlių žiedais pasipuošė pasaulis Ir laimė šyptelėjo tau.

Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su šampadieniu!

Šiltų ir saulėtų dienų, Gyvų, gražių ir nuostabių dienų, Gerų ir amžinų draugų Gimimo dienos proga tau linkiu!

Tesveikins šią gimimo dieną Baltų lankų balta tyla, Ir laimė suspindės pro rūką Sodria viltinga žvaigždele..

25 gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių 25 gimtadienio sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais 25 metų gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt