Gimtadienio sveikinimai

Gimtadienis – puiki šventė, ir visi mes mėgstame gauti originalius, malonius gimtadienio sveikinimus. Čia surinkome daugybę įvairiu sveikinimų gimtadienių proga, kurie patiks draugams ir artimiesiems.

Gimtadienio sveikinimų navigacija:
Gimtadienio sveikinimų navigacija:

Linksmi gimtadienio sveikinimai

Gražiausiam ir protingiausiam, Linkiu puikios dienos. Čia kalbėjau apie save.

O jums, kolega:

Laimingo gimtadienio!

Linkiu gyvent pakankamai ilgai, Kad pamatytum, kaip Amazon pradės, Teikti prekių pristatymo paslaugą Mėnulyje, Arba dar ilgiau, kai paaiškės, Kad Marsas yra pagamintas iš šokolado.

Sveikinu su gimtadieniu, Linkiu tau įgyvendinti savo svajones, Ir, kad žmona apie tai nieko nesužinotų, Ir taip linkiu tau kibiro vandens,

Kad pabustumei iš tų svajonių.

Šiadien tavo gimtadienis, Metas pradėti gyventi kitaip:

Paimk du gabalėlius torto, Po vieną kiekvienoje rankoje, Ir pradėk laikykis subalansuotos dietos.

Sveikiname Jus su gimtadieniu! Linkime Jums daug laimės, meilės, sveikatos ir visų gerų dalykų gyvenime. Būkite visada optimistiški, linksmi ir energingi, kad galėtumėte pasiekti savo tikslus ir siekius. Mes linkime Jums tik gerų ir linksmybių šventėje!

Sveikinu! Šiandien yra didžiule diena, nes švenčiame Jūsų gimtadienį! Linkiu Jums daug laimės, meilės, sėkmės ir visų kitų gerų dalykų, kurie gali atnešti džiaugsmą Jūsų gyvenime. Tegul ši diena būna kupina smagių įvykių, juoko ir linksmybių!

Sveikinu gimtadienio proga! Šiandien yra puiki diena, kad pasidžiaugtum gimtadienio tortu. Linkiu tau visko geriausio, nes dabar, daugiau nei kada nors, mums reikia žmonių, kurie žino, kaip linksmai šokti pro gyvenimą. Būk visada optimistiškas ir linksmas!

Šventė, kuri simbolizuoja kitą žingsnį Jūsų gyvenime – gimtadienis. Tai ypatinga proga, kai mes galime atspėti, ko norime, ką vertiname ir ką esame pasiekę. Linkiu Jums šios šventės, kurioje įvyksta daug įdomių ir neįprastų dalykų.

Tu tikrai sensti tuomet, kai žvakutės kainuoja daugiau už turtą. Linkiu pigių žvakučių ir brangaus torto. Su gimtadieniu.

Šią dieną tau linkiu: Ispaniškos kaitros, Čigoniško linksmumo, Amerikietiškos sąskaitos banke, Indiškos karštos meilės Ir paprastos, Lietuviškos laimės! Su gimimo diena

Šiltų ir saulėtų dienų, Gyvų, gražių ir nuostabių dienų, Gerų ir amžinų draugų Gimimo dienos proga tau linkiu!

Nors aš ne gelės ir ne dovana, bet as žinutė, iš širdies siųsta. Gimiau iš noro apkabint tave, pasveikint su gimtadienio švente. Būk laimingas!!

gėlių pristatymas dovana 2
gėlių pristatymas dovana

Seni, Sveikinu su gimtadieniu,

Linkiu dar karta pasimėgauti, 365 dienų kelione aplink Saulę,

Už kurią užsimokėsi iš savo kišenės.

Protingas, rafinuotas, draugiškas ir gražus, Gerai jau, užtenka kalbėti apie mane… Pakalbėkim apie tave, mano mielas drauge, Sveikinu su gimtadieniu, Linkiu ir toliau turėti tokių nuostabių draugų, kaip aš.

Sveikinimai šio vakaro žvaigždei!

Tikiu, Kad tiek kartų gerdamas į tavo sveikatą, Sugrioviau savąją…

Į sveikatą, „vardas”!

Paslaptis apie kurią iš jaudulio ir nuostabos, Visas pasaulis šnibždasi yra: Tikrasis tavo amžius…400 metai? Gal tu Dankanas Maklaudas,

Ar gražusis Dorijas Grėjus. Kur tavo paslaptis?!!

Gimimo dienos proga, siunčiu Tau baltą, vanilinį bučkį su ilgesio razinom, tikėjimo gabaliukais, džiugesio glaistu ir nuoširdumo įdaru.

Linkiu kad dainos skambėtų ilgai, Šalin etiketą, velniop tie miegai!  Juk taip smagu vėl pasiaust su draugais,
Taip kaip senais gerais laikais!

Metuose yra 364 dienos, skirtos tam, kad dovanotum gimtadienio dovanas kitiems. Bet pagaliau atėjo ta ypatinga diena, kai dovanėlių nusipelnei ir tu! Sveikinu!

Yra trys žmogaus amžiaus grupės: jaunystė, pilnametystė ir amžius, kai „tu atrodai pritrenkiamai“. Vienai iš tų grupių priklausai Tu. Pasirink. Su gimimo diena.

Senėjimas yra vienintelis būdas nugyventi ilgą gyvenimą. Linkiu nugyventi ilgą ilgą gyvenimą. Su gimtadieniu.

Gyvenimas būtų daug laimingesnis, jei gimtume būdami 80 metų ir kasmet jaunėtume iki 18 metų. (Markas Tvenas) Linkiu su bėgančiais metais nesenti, bet tik jaunėti. Su gimtadieniu.

Metuose yra 364 dienos, skirtos tam, kad Tu dovanotum kitiems gimtadienio dovanas ir tik 1 diena, kuomet gimtadienio dovanas dovanoja Tau. Su gimimo diena

Tegu vėjas nusineša tavo metus,
Tegu tortas būna skanus,
Tegu tave prisimena draugai,
O po dangų sklando aitvarai.

Gimimo dienos proga,
Siunčiu Tau baltą, vanilinį bučkį, Su ilgesio razinom, tikėjimo gabaliukais,
Džiugesio glaistu ir nuoširdumo įdaru.

Jei kažkas pavadins Tave senu, trenk jam su savo vaikščiojimo lazda ir mesk į jį savo dirbtinius dantis! Laimingo gimtadienio!

Linkiu Tau,
Kad laimės būtų pilnos kelnės,
Kad degtinę gertum kibirais,
Kad kelio nepastotų velnias ir,
Kad jotum tik baltais arkliais!

Daug metų dar prabėgs pro šalį, daug laimingų valandų. Linkiu degtinę litrais gerti, bet nepamiršti ir draugų.

Prasmingi gimtadienio sveikinimai

Geriausias gimtadienis – tai šventė su draugais, Nebrukama per prievartą, savaime linksma, Dar geriau jei ji apsupta pievomis ir miškais,  Juk tai tik kartą metuose nutinkanti diena.

Su gimtadieniu!

Net jeigu slėpti džiaugsmą šiandien bandysi, Žavingai švytės tavo akys ir veidą puoš šypsena, Tad kai šį mano sveikinimą tyliai skaitysi, Žinok, kad ir man tai pati gražiausia metų diena.

Sveikinu su gimtadieniu!

Vienas žmogus man sakė kartą: „Gimtadienio dieną negalima liūdėti“, Todėl tikiuosi, kad neteks tavęs man barti, Juk gimtadienio dvasia privalu tvirtai tikėti.

Nuoširdžiausi sveikinimai!

Jei būčiau aš šilta geltona saulė, Dovanočiau šiandien tau savo šviesą, Juk myliu tave be galo, tai jokia apgaulė,

Štai, gimtadienio proga sužinojai tiesą.

Sveikinimai!

Linkiu Jums daug džiaugsmo, kad ši šventė būtų pilna spalvingų ir įsimintinų akimirkų, kurių nepamiršite visą kitą metų laiką. Sveikatos, kad galėtumėte įgyvendinti savo svajones ir būtumėte linksmi bei aktyvūs. Meilės ir kad kiekvieną dieną jaustumėte artimųjų paramą ir supratimą.

Gimtadienis yra ypatinga diena, kuri primena, kad gyvenime yra daugybės šviesių momentų ir kad verta juos švęsti kartu su artimaisiais ir draugais. Šiandien, linkiu Jums iškiliai ir garbingai paminėti šią ypatingą progą, kartu su visais, kurie iš tiesų Jus myli ir vertina.

Linkiu, kad Jūsų gyvenimas būtų pilnas džiaugsmo, mylimų žmonių ir gražių akimirkų. Kad visada turėtumėte pakankamai drąsos siekti savo svajonių, išbandyti naujų dalykų ir pasinerti į nuotykių pilną gyvenimą

Linkiu Jums, kad būtumėte laimingi ir kad Jūsų kelias visada būtų apšviestas saulės spinduliais. Tad švęskime šią ypatingą progą kartu ir linkime Jums nuostabių metų, pilnų sėkmės ir laimės! Sveikinu su gimtadieniu!

Būk žvaigžde,- Kad kiekvienas ištiesęs rankas, Nuskinti tavęs nepajėgtų. Būk liepsna,- Kad palietus nudegtų rankas, O paskui dar ilgai perštėtų. Būk   vanduo,- Kad jį ne kiekvienas Supurvintoms kojom perbristų. Būk žiema ir vanduo,- Kad paskui savo skausmą apgintum. Saule būk,- Kad galėtum šviesa dalintis. Su gimimo diena 

Būk ta, kurios rankos laiko pasauli. Kurios širdis sušildo žemę. Kurios daina įsako mylėti. Kurios žodis įsako gyventi. Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visi dainuoja. Būk tiesa, kurios trokšta visas pasaulis.

 Su gimtadieniu! 

Ne šiandien – seniai, Iš paslaptingos tylos Tu į šeimą svečiu atėjai. Atmerkus akis dar bijojai šviesos, Švelnų motinos žvilgsnį sekei. Gimimo diena   – gražiausia diena, Kaip saulės šviesa nuostabi. Ji tik viena atvere duris į kelią, kuriuo tu eini! Sėkmės peržengiant xx-ojo gimtadienio slenkstį

Tu gimei saulę sutikti rytais, Išgerti rasos lašą, pajausti gyvenimo džiaugsmą. Tegul (XX)-tą kartą gėlės tau primena, kad atėjai į pasaulį. Tegul tavo gyvenimas būna, kaip žydinti pieva. Tegul visur ir visada tave lydi džiaugsmas, meilė ir gera nuotaika.

Tavo akių mėlynumas toks žavus, Net dangus nusigiedrija, kai tu pasirodai, Tegul būna tavo gimtadienis linksmas ir žavus, Tegul būna pilni tavo džiaugsmo aruodai.

Su gimimo diena!

Lėki į gyvenimą lyg lanko strėlė, Laimę semki saujom pilnoms, Tegul nevysta tavo gimtadienio gėlė, Tegul širdis uždainuoja gražiausioms dainom. Sveikinu tave su gimtadieniu!

Nekreipki dėmesio į tuos, Kurie džiaugsmo giesmės nebegirdi, Gyvenki tik tuo, kas vertinga,

Kas pripildo tavo gerą širdį.

Su gimtadieniu!

Išeik šįryt į savo žalią gyvenimo sodą, Pasigrožėki, kaip žydi lelijos, Jos širdžiai tavo suteikia paguodą, Nes šiąnakt sveikinimais gimtadienio palijo. Nuoširdžiai sveikiname!

Tiek daug gyvenime jau buvo, Bet dar daugiau tik bus. Gyvenimas dar ilgas,- jis ilgas ir sunkus. Bet iš širdies Tau linkim: Daug laimės didelės.. Sunkumams nugalėti, stiprybės ir vilties

Sakytum dar vaikystė. Ir šulinys dar neišsemtas ir per mažai suklysta. Nesvarbu, kad ramunės tavo svajonių sode žydi XX-ktą)kartą. Dar slypi seniai laukti žodžiai, kuriuos tau reikės ištarti.

Gimimo dienos proga tegul tau skamba pats gražiausias valsas, pati skambiausia daina. O nebylus mano žodžiai teprimena neblėstantį sveikinimą.

Tešviečia tau saulė gimtadienio rytą. Tečiulba aistringi paukštelių balsai. Težydi ir šypsos tavoji jaunystė. Tebūna gėlėm nukloti tau keliai.

Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su šampadieniu!

Ėjo metai po vieną, tau kažką nešdami. Sutinki ir šia diena neramia širdimi. Daug metų prabėgo, su daina ir džiaugsmu. Lai skambesnis už dainą, šis gimtadienis bus. 

Saulei atiduok šilumą, vėjui – dainas, žmogui – jausmus, o sau pasilik svajas, kad viską susirinktum, ko trokšta tavo širdis! Su tortadieniu!

Tegu išaušęs gimtadienio rytas, Tave nudžiugina nuostabiais saulės spinduliais.. Tegu tavo nuotaika būna pakylėta, O širdį užplūsta taurūs jausmai. Su gimtadieniu!

Tesveikins šią gimimo dieną Baltų lankų balta tyla, Ir laimė suspindės pro rūką Sodria viltinga žvaigždele..

Būk visados tokia, kokia esi – Švelniai linksma arba linksmai švelni, Baltom alyvom laimė tepražys – Įsuks verpetan josios sūkurys..

Te niekad neapleis Energija sparnuota, Ir akys šilumą Jaunatvišką teskleis. Širdis tikėjimo žiedais apvainikuota, Te niekad pavargti Tau neleis.

Žiemos taku gimtadienis atėjęs Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, Lai sunkios dienos pralekia lyg vėjas, O laimės valandos lai slenka pamažu

Yra metuose viena diena, Kai visą dieną šypsosi saulė, O naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, Kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis.. Yra metuose diena, kai Tau skiriami patys gražiausi žodžiai.. Tai yra Tavo Gimimo diena! 

Mes Tau Linkime, kad būtumei Laiminga, Kad niekada netrūktų saulės spindulių, Kad kelias kuriuo eisi būtų be vingių, Kad net rožės dėl tavęs žydėtų be spyglių! O jei pavargsi – tai surask šaltinį skaidrų, Bet tokį, kad vanduo suteiktu Tau jėgų, Kad atsigėrus jo užgytų žaizdos, Būtų gera ir smagu!!

Linkiu Tau iš tūkstančio žvaigždžių Vieną pačią ryškiausią, Linkiu Tau iš tūkstančio ašarų Vieną pačią saldžiausią, Linkiu Tau iš tūkstančio bučinių   Vieną patį karščiausią, Linkiu Tau iš tūkstančio naktų Vieną pačią ilgiausią.

Tai kas, kad smilkiniai jau bala, Tai kas, kad skauda ką ir būna neramu. Gerai, kad širdyje jaunystė nesušąla. Gerai, kad tu gyventi, juoktis, dirbti vis gali. Laimingas, kad ištiest pagalbos ranką. Patart, paguost, padėt gali, Kad tau vis dar jėgų užtenka. Ir nuovargio per daug dar nejauti.  Laimingas būki visada su jauna šypsena veide

Tegul visi žiedai, kurie žydėjo vakar, Gėlėtu kilimu ant tavo tako klojas, Kad tu nueitum galva išdidžiai pakėlus, O mindomi žiedai bučiuotų tavo kojas. Su gimtadieniu!

Tegul pražys dar daug pavasarių Melsva miškų gėlė.. Tegul nebebus skausmo ašarų Te paukščiai suoks šile! Tikėk gražiu gyvenimu, laime ir džiaugsmu, Te tavo šventė vaikščioja žaliuojančiu taku!

Te pildosi norai- Kad širdis mylėtų, Kad svajonės nenumirtų, Kad metai neskubėtų, Švelnumas lūpomis kalbėtų, O neapykanta tylėtų! Su Gimtadieniu!!

Pavasario daigelio žalio, Saulutės šilumos, Gyvenime tiesaus kelelio, Mamytės šypsenos, Be auštančio laimingo ryto, Gerų draugų šalia, Ir visko, ko širdelė geidžia, Palikusi viena! 

Mylėk visus kurie šalia Mylėk ir tuos kurių nėra Bet aišku tik mylėk save Ir būk laiminga visada. Su gimimo diena!

Mes linkim tau turėti tikslą Ir plaukt svajonių vandeniuose. Žmogus kol jaunas – gali visą ! Taigi gyvenk, mylėki ir svajok!

Bėga metai, Ir nepastebi, ką atneša Tavo gimtadienį.. Švęsk gimtadienį labai smagiai ir tegu tau lyja ne lietum, o gėlių žiedais.

Daug laimės ir sveikatos norim palinkėti. Ir metų dar daug prasmingų ir ilgų, Ir kad širdis dar vis ilgai plazdėtų, Nors plaukai pasidabravę jau šerkšnu.

Kiti gimtadienio sveikinimai

Kartą per daugelį metų gimsta žmonės su didele aistra ir talentu šiam pasauliui, Jie siekia didesnių dalykų gyvenime. Šiandien vieno iš jų gimtadienis.

Laimingo gimtadienio!

Nuostabūs pasiekimai verti nuostabių apdovanojimų. Laimėjai daug mūšių, O dabar atėjo laikas gauti atlygį. Šiandien tavo gimtadienis, tad atsipalaiduok, Ir mėgaukitės savo darbo vaisiais.

Tegul alkoholis būna šaltas, Tegul moterys / vyrai būna karšt(os)i. Ir tegul tavo bėdos, Nuo tavęs nuslysta greičiau nei sniegas.

Sveikinu su gimtadieniu!

Noriu pakelti taurę už džentelmeną, Mylintį vyrą ir nuostabų tėtį. Spinduliuok savo laime kiekvienam iš mūsų, Tu esi pavyzdys sėkmės, meilės ir pasiaukojimo. Laimingo gimtadienio!

Tegul tavo gimtadienis būna pilnas saulės, Tegul juokiasi tavo širdis, Siunčiame tau nuoširdžiausius linkėjimus, Mylime, bučiuojame ir atsiprašome, kad nesam kartu. Su gimimo diena!

Šeima, skanios vaišės, nenutylantis telefonas – Šiandien išties tavo diena. Gimtadienį telydi džiaugsmo fonas, Te nesijaučia tavo širdis vieniša. Su puikia švente!

Gimtadienio proga norėjau Padovanoti tau kažką išties nepakartojamo, Tačiau netikėtai supratau, Kad mane tu jau turi.

Su gimimo diena!

Neleisk metų naštai Prilenkti tavęs prie žemės, Nes vėl atsistoti bus be galo sunku!

P.S Nebijok, tų žilų plaukų

Smilkiniuose beveik nesimato.

Mes linkim tau turėti tikslą, Ir plaukt svajonių vandeniuose. Žmogus kol jaunas – gali viską! Taigi gyvenk, mylėki ir svajok!

Štai atėjo diena. Kažkada dovanojusi tau gyvenimą. Tad brangink ją, būk laiminga. Ir džiaukis jos dovanotomis akimirkomis.

Bus dar daug gražių vasarų. Bus dar daug žydinčių pavasarių. Bus geros ir blogos ašaros. Bus mylimos lūpos ir akys. Bus dar visko, nes tau tik XX-ka.

Sakytum dar vaikystė. Ir šulinys dar neišsemtas ir per mažai suklysta. Nesvarbu, kad ramunės tavo svajonių sode žydi XX-ktą)kartą. Dar slypi seniai laukti žodžiai, kuriuos tau reikės ištarti.

[Įrašyti amžių] yra patys gražiausi metai. Esi pakankamai sena(s), Kad identifikuotum savo klaidas, Bet tuo pat metu pakankamai jauna(s), Kad galėtum jas pakartoti. Su gimtadieniu!

Tau prireikė [įrašyti] metų, Kad atrodytum taip šauniai kaip dabar, Todėl nieko nebekeisk ir negalvok apie ateitį. Džiaukis šia diena. Sveikiname tave su gimtadieniu!

Sulaukęs [įrašyti] metų, Galima sakyti, viską gyvenime jau išmokai, O dabar beliko visa tai prisiminti!

Su gimimo diena!

Kai tu kalbi, atrodo, kad upė čiurlena, Kai šypsaisi, susigėsta visos lemputės, Tu pats geriausias mano draugas Ir šiandien pati gražiausia šventė – Tavo gimtadienis!

Štai tostas kilniausiam mano pažįstamam žmogui. Ši ypatinga diena tegul tau primena, Koks esi brangus mums visiems. Ir toliau brandink savyje išmintį, Bei prisimink, kad mes tave mylime už viską. Su gimtadieniu!

Tegul tavo praeitis būna miglota,

O ateitis šviesi, Tegul šiandienė diena būna vėjuota,

Kad tave nupūstų toli, toli.

Su gimtadieniu!

Pasinaudodamas proga noriu pasakyti, Kad ir kas nutiktų, gera ar bloga,

Visada būsiu šalia tavęs,

Iki pat pabaigos.

Su gimtadieniu!

Esi pavyzdys visiems,

Sąžiningas, mylintis, ištikimas,

Švelnus. Daugelį tu įkvėpiai,

Ačiū kad esi.

Su gimtadieniu!

Gyvenk ne dulkele, ne smilga pakelės. Lakštingala ne visą naktį suokia. Gyvenimo prasmės ir laimės dideles. Lengvai nepažadėk, pigiai neatiduok. Už viską užmokėt tik širdimi gali. Už rūgio varpą, debesėlio spalvą. Žeme eik išdidi, kaip tie beržai žali. Aukštai, aukštai iškėlus galvą.

Tau XX ko tau palinkėti? Laimės? Man atrodo, kad jos tau užtenka. Juoko? Juk tu visada linksma. Aš noriu tau palinkėti, kad tavo jaunystė būtų ų graži, kad tavo laimės ir šypsenos neužtemdytų karčios ašaros. Tad šypsokis, būk laiminga, juk tau jau XX 

Nusišypsok.. Pažvelk į dangų.. Matai, saulute šoka su menuliu tango.. Po sniegą laksto jų mažyčiai spinduliukai.. Jie pina laimę Tau iš meilės burbuliukų.. Štai snaigių choras pradeda dainas.. Jos visos šiandien tik apie Tave, Nes tai Tavo Gimtadienio Diena.

Padovanok šią dieną sau – paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje, kad tu pasauliui esi svarbiausia. Nes šiandien tavo gimimo diena. Būk laiminga! Labai laiminga 

Gimtadieniai ir jubiliejai svaigūs Tegu išpuoš Tamsius kelius žiedais, Te laimės kelias niekad nesibaigia, Te bus širdy jaunystė amžinai.

Ateina jubiliejai, nors nelaukiam, Juos atneša greiti laiko žirgai, O dienos bėga, vis į tolį šaukia Ir nesustoja, nors labai prašai.

Būk laiminga(s) tame sapne. Kurį žmonės vadina gyvenimu. XX metų sukakties proga Noriu palinkėti visa kas gražu ir gera, Kas atveria duris į laimę  ir džiaugsmą.

Tegul širdis ilgai liepsnoja, Lai tvirtas žingsnis nesustoja, Lai darbščios rankos gėrį sėja – Gyvenimą tik įpusėjot.

Žiemos taku gimtadienis atėjęs Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, Lai sunkios dienos pralekia lyg vėjas, O laimės valandos lai slenka pamažu

Tu šypsokis linksmai, Nes jaunystė šviesi. Ir neleiski jos vėjams kedent. Ir atmink, kad visi Esam žmonės maži, Tik vieną kartą atėję gyventi..

Gimtadienis tai šventė maloniausia, gimtadienį mes švenčiam su draugais, gimimo dieną gimę mes gyvensim, ir būsime visi kartu draugais.

Būk kuklus, bet nesižemink, būk drąsus, bet nesikarščiuok, būk atkaklus, bet neužsispyręs, būk draugiškas, bet neapsimetęs! Su Gimtadieniu!! būk laimingas ir tegul išsipildo visi tavo norai! 

Laimingas būk, kai vasara pražįsta! Laimingas būk, kai paukščiai grįžta! Laimingas būk ir rudenį ir žiemą, Laimingas būk kiekvieną dieną!!

Kokia brangi Tau ši dienelė, Tik vieną kartą per metus. Tad sveikinu ir linkiu laimės Juk tai – gimtadienis brangus..

Teaušta gražus gimtadienio rytas, Tekloja takus balti rožių žiedai, Ir kaip lašas rasos, kaip klevai nematyti Tenušvinta gyvenimo platūs keliai.

Daug džiaugsmo tik tyro ir tikro, Daug svajonių tik prasmingų ir visuomet išsipildančių, Daug laimės tik niekada nedūžtančios! Su gimimo diena

Ko tau palinkėti? Meilės, gal sveikatos, laimės, kaip pasaulis, didelės. Džiaugsmo, gal sėkmės? Gal šimto metų? O gal visko po truputį iš eilės.

Tu neliūdėk, kad metai bėga, Žinok, kad nieko amžino nėra! Todėl gyvenk, mylėk ir neliūdėk dėl nieko, Juk šiandien Tavo šventė, Tavo ši diena!

Aš noriu palinkėti tau žvaigždėtų metų Ir tyro nuostabaus dangaus, Kad siela eitų laimės laiptais, – Juk laimės niekada nebus per daug.

Linkiu svajonių išsipildymo ir meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį, priverstų pasijusti laimingiausiu žmogumi pasaulyje

Mylėk tai kas su tavimi, tai kas aplink tave, nes visa kas tave supa yra tavo.. Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, net tom akimirkom kurios nedžiugina. Būk laiminga nesvarstydama ar gyvenimas yra toks, kuriame gali jaustis laiminga!! Su Gimimo Diena !!

Tavo metai-kaip puokštė lelijų, Tavo dienos-kaip laukas žiedų Tavo siela lai šalčio nebijo, o širdis te nebijo audrų. Tegul naktys nebūna bemiegės, dienos būna prasmingos darbais. Tegul šypsena lūpose žaidžia, Tegul laimė dabinąs žiedais!! 

Būk žvaigžde, kad kiekvienas ištiesęs rankas tavęs užgesint nepajėgtų! Būk liepsna, kad palietus, nudegtų ranka, paskui dar ilgai ją perštėtų! Būk tyras vanduo, kad kiekvienas supurvintoms kojom braidyti po jį nedrįstų! Būk saulė, kad kiekvienam tavo šviesa gyventi padėtų..! 

Kol šiąnakt saldžiai miegojai, fėja kepė pyragėlį, jos šiandien su miško paukščiais švęs tavo gimtadienį. Džiaugsmo ir šviesos karalius skaitė tavo svajones ir įsakė savo galioms jas išpildyti visas. Angelo balta širdelė tave saugos ir padės, tad, užpūsdama žvakelę, padėkoki jiems visiems 

Gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių gimtadienio sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime!
© 2024 – 60.lt
Su 🤍 sukūrė  Interneto svetainės kūrėjo webaloha.co logotipas