40 gimtadienio sveikinimai

40 gimtadienio sveikinimai padės jums originaliai pasveikinti žmogų su 40 metų jubiliejumi!

Sveikinimai 40 jubiliejaus proga

Dėliojam į lentynas metus lyg knygas, Patirtis suguldome į dėžutes, Štai jau 40, ar pasakyti galėtų kas, Juk tebeturi tokias jaunas akutes!

 Nuoširdžiausi sveikinimai!

Jei tai būtų eurų keturiasdešimt, Piniginė jų svorio nejustų, O dabar jie lyg plytos kuprą slegia, Bet tu jiems tik į uodegą papūski. Nusišypsok ir linksmai praleisk gimtadienį!

Nupirkti cukraus, palaistyti gėles, Pabučiuoti žmoną, išvesti šunį… Taip, vis dažniau darbus tenka Rašyti ant lapelio. O mes savo ruožtu norime priminti, Jog šiandien tau sukanka 40!

Tau durys prasivėrė į naują etapą, Štai atversi naują švarų lapą, Tu iš naujo pajusi savo dvasios galią, Net jei sąnarius nuo senatvės gelia. Sveikinu sulaukus 40 metų jubiliejaus!

Būk laiminga(s) tame sapne. Kurį žmonės vadina gyvenimu. 40 metų sukakties proga Noriu palinkėti visa kas gražu ir gera, Kas atveria duris į laimę   ir džiaugsmą.

Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su šampadieniu!

Tiek daug gyvenime jau buvo, Bet dar daugiau tik bus. Gyvenimas dar ilgas,- jis ilgas ir sunkus. Bet iš širdies Tau linkim: Daug laimės didelės.. Sun nkumams nugalėti, stiprybės ir vilties. 

Saulei atiduok šilumą, vėjui – dainas, žmogui – jausmus, o sau pasilik svajas, kad viską susirinktum, ko trokšta tavo širdis! Su tortadieniu!

Ilgiausių metų palinkėsim,
Tegul nebus juose rudens, 
Takai pavasario gėlėm nusėti,
Ir laimė širdyje gyvens.
Giedrų dienų tegul nestinga,
Daug sukakčių dar tau atšvęst, Dainuot širdyj gyvenimą kas dieną Ir laimėj bei džiaugsme gyvent!

Ne skaičiai nulemia metus, o mūs darbai ir mintys.
Tai, kuo pradžiuginam kitus, mokėdami dalintis.
Tad linkim, kad nuo veido niekad nepranyktų šypsena,
O siela visada jaunystės liktų kupina!

Nors metai ir nusinešė daug džiaugsmo ir svajų,
Nors smilkiniuos pražydo sruoguos sidabru,
Laimingi būkite sulaukę šios garbingos sukakties,
O akys ir toliau gyvenimo ugnim spindės!

Kaip paukščiai metai skriejo,
Į tolį juos lydėjai,
Ir gal nepastebėjai,
Kiek daug jau jų praėjo.
Tačiau gyvenime iš tikro,
Ne metai juk svarbiausia,
Garbingas amžius tavo 
Širdžiai nedaug tereiškia!

Mylėk gyvenimą, brangink kiekvieną dieną, Niūniuok linksmiausią melodiją Ir atmink dalyką svarbų vieną: Gyvenimo taip nieks nenuodija Kaip nuotaika niūri. Su 40-ju gimtadieniu!

Tu stovi prie puikaus etapo vartų, Tavo gyvenimo krantai platūs platūs, Nesigraužki dėl menkniekių nė karto, Patikėk manim, aš tavo laimės advokatas. Sveikinu su 40-ju jubiliejumi!

Gauk iš gyvenimo viską, ko norėjai, Tegul pučia tau vien palankūs vėjai, Tegul dienos būna lengvos ir paprastos Ir atsiskleidžia tegul paslaptys dar neatrastos. Su 40-ju gimtadieniu!

Tegul būtinybė tavęs nealina, nes Yra dalykų, kurių išvengti negalima, Yra dalykų, kurių neišvengsi niekaip, Tegul tavo 40-metis būna linksmas belekaip… Su gimimo diena!

Gimtadieniai ir jubiliejai svaigūs Tegu išpuoš Tamsius kelius žiedais, Te laimės kelias niekad nesibaigia, Te bus širdy jaunystė amžinai.

Ateina jubiliejai, nors nelaukiam, Juos atneša greiti laiko žirgai, O dienos bėga, vis į tolį šaukia Ir nesustoja, nors labai prašai

Šiltų ir saulėtų dienų, Gyvų, gražių ir nuostabių dienų, Gerų ir amžinų draugų Gimimo dienos proga tau linkiu!

Būk visados tokia, kokia esi – Švelniai linksma arba linksmai švelni, Baltom alyvom laimė tepražys – Įsuks verpetan josios sūkurys.

40 gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių 40 gimtadienio sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais 40 metų gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!

© 2023 – 60.lt