Kalėdiniai tostai

Tostai Kalėdų proga leis jums nuostabiai pasitikti šią jaukią šeimų šventę ir sužibėti prie Kalėdinio stalo!

Linksmi Kalėdiniai tostai

Keturios žvakės ramiai degė ir pamažu tirpo. Buvo taip tylu, kad girdėjosi, kaip jos kalba. Pirmoji pasakė:
– Aš esu ramybė. Deja, žmonės nemoka manęs išsaugoti. Manau, kad man nelieka nieko kito, tik užgesti…
Ir šios žvakės liepsnelė užgęso. Antroji pasakė:
– Aš esu tikėjimas. Deja, esu niekam nereikalinga. Žmonės nenori nieko apie mane žinoti, todėl nėra prasmės man toliau degti.
Vos tai ištarė, padvelkė lengvas vėjelis ir užpūtė žvakę. Labai nuliūdusi trečioji žvakė pasakė:
– Aš esu meilė. Nebeturiu jėgų daugiau degti. Žmonės manęs nevertina ir nesupranta. Jie neapkenčia tų, kurie juos myli, labiausiai – savo artimųjų. Ilgai nelaukdama ir ši žvakė užgęso. Staiga į kambarį įėjo vaikas ir pamatė tris užgęsusias žvakes. Išsigandęs jis sušuko:
– Ką jūs darote?! Jūs turite degti- aš bijau tamsos! Tai ištaręs pravirko.
Susijaudinusi ketvirtoji žvakė tarė:
– Nebijok ir neverk! Kol aš degu, visuomet galim uždegti ir kitas tris žvakes. Aš esu viltis. Susijaudinęs ir ašarų pilnomis akimis vaikas paėmė vilties žvakę ir uždegė kitas. Taigi šv. Kūčių ir Kalėdų proga mes linkime, kad Jūsų širdyse niekada neužgestų viltis ir kiekvienas Jūsų, kaip tas vaikas, tebūna įrankis, savo viltimi visada galintis vėl uždegti TIKĖJIMĄ, RAMYBĘ ir MEILĘ.

 

Tai atsitiko Brazilijoje, kai šalį valdė karalius.
Raitelis nušoko nuo putoto žirgo ir įpuolė į karaliaus rūmus. Jis bėgo per didžiules sales.
– Kur jūs? – užkirto jam kelią durininkas, stovįs prie valgomojo.
– Leiskite pas karalių! Labai svarbus pranešimas! Tai lemia gyvybę ar mirtį!
– Labai apgailestauju, kapitone, – griežtai pasakė rūmininkas. – Jo didenybė šiuo metu valgo krabų pudingą… O tai mėgstamiausias jo valgis.
Tik papietavęs karalius sužinojo, kad jo sūnus paskelbė Brazilijos nepriklausomybę. Bet jau buvo per vėlu ką nors pakeisti. Jei ne pudingas, Brazilijos istorijos įvykiai galbūt būtų susiklostę kitaip.
Tačiau daugelis pasaulio žmonių solidarizuojasi su nuverstuoju karaliumi vienu dalyku, – kai valgai mėgstamiausią patiekalą, trukdyti nevalia.
Tad pakelkime taures už mūsų šeimininkę, kuri sugebėjo paruošti tiek daug skanių patiekalų, kurie prašyte prašosi, kad mes bent laikinai savo kalbomis netrukdytume kaimyno, valgančio jo mėgstamiausią patiekalą.

Artėja patiksiančios Šv. Kalėdos, jos pasilieka prie širdies. Gyvenant pastebėkit spalvingus fejerverkus, gražius pasipuošusius žmones, tačiau už viską svarbiau, tas lauktas susitikimas, kai kartu galima pasidžiaugti ir didžiuotis pasiekimais ir pasibuvimu kartu. Net dangaus skliautuose palikta vienintelė žiemos žvaigždė. Pakelkime tostą už tai, kad apsipirkus mugėje prisimintumėte draugus, nes sutaupyti pinigėliai šventiniam laikotarpiui leis pasidžiaugti svajonėmis ir dovanotu vilties žibintu.

Kai sniegas ištirps keliausite su laivu Šv. Kalėdų proga į tolimus kraštus. Pakvieskite širdingai draugus. Tegul šviesi padangė, žingsnelių aidas dovanos laimės bilietėlius. Pakelkime tostą už tai, kad skrisdami lėktuvu pro langelius matytumėte nuostabius Lietuvos vaizdus.

 

Visiems vakare bus gera kartu, nes prie stalo suspindės širdys. Jaunuose veiduose pasiliks šventinis linksmumas. Nuo širdies spindulių kalėdinė gėlė pražys, tik suraskite gyvenimo girliandas, kurios paslaptingai suspindės viltimi. Pakelkime tostą už tai, kad vertintumėte visas spalvas, nes jos primins metų laikus.

Namai suspindėjo ypatingu jaukumu, nes tai kalėdinė dvasia, kuri sušildo ir jungia žmones, pakelkime tostą už tai, kad namuose visuomet būtų laimė, draugystė ir namų šiluma, kad siela būtų jauna kaip vaikas ir lydėtų sėkmė. Pakelkime tostą už tai, kad uždegtos žvakidės apgaubtų ypatinga šiluma.

 

Draugai, Per Kalėdas visuomet taip šviesu ir miela širdžiai, jauki Jūsų namu šiluma man širdį glosto. Darni mūsų it šeimos brolija sugebėjo išlikti per laikus. Tad pakelkime tostą už tai, kad širdingas dėmesys sušildytų draugus.

 

Geriausią draugą pralinksminsi kalėdiniu žodžiu. Gyvenkit ieškodami vilties ir nedvejokit ties savo sumanymais. Pakelkime tostą už tai, kad per pusnynus atšuoliavęs Kalėdų senelis atneštų visko, ko trokšta širdelės.

Tostai Kalėdų proga

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių Kalėdinių tostų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais tostais Kalėdoms, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!

© 2023 – 60.lt