Joninių sveikinimai

Joninių sveikinimai puikiai tiks tam, kad pasveikinti savo draugus ir artimuosius su šia magiška švente – Joninėmis, kuomet būna ilgiausia metų diena ir trumpiausia naktis.

Sveikinimai Joninių proga

Šioje skiltyje surinktos įvairios sveikinimų idėjos Joninėms. Naudokites ir sveikinkite savo artimuosius! 

Tegu pačią trumpiausią ir linksmiausią metų naktį Paparčiai tik Jums pražįsta stebuklingais žiedais. Kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos, Kuo didžiausios laimės linkiu Jums Joninių proga! 

 Joninių diena lyg laisvės paukštis – nematomas ir stebuklingas. Tad, linkiu Tau laimės iki ausų, lai pinigais tau lyja. Ir te, gyvenimas Tau būna pilnas tik didelių stebuklų.

 Gyvenkite nuolat ieškodami savo paparčio žiedo, nesvarbu ar sniego, ar obelų žiedų pūgoje… Būkite laimingi! Joninių proga linkime visiems Jonams ir Janinom!

Nuoširdžiai sveikinu  Jonus, Janinas vardo dienos proga.

Linkiu, kad šis Joninių  laužas  atneštų  Jums  džiaugsmą, šilumą,  o rastas  paparčio  žiedas  tegul  pražysta  Jūsų delnuose.

Mielas Jonai, mes ruošiam šventę tau. Linksmą ir prabangią, nuotaikingą ir madingą. Štai, matau, būrys linksmų draugų jau renkas, Juk Joninės visiems patinka!

Miške jau skleidžiasi paparčio žiedas, Kurio beieškant meilė žiebias, Tarp Jono ir Janinos ir visų kitų, Kurie šią naktį jo ieškos kartu.  Lai Joninės atneša jums meilę.

Kaklaraištį geriausią šiandien, Jonai, pasirišk, Pamirši rūpesčius visus, užmirši skaičiuoti laiką. Tik gražiausią vainiką upėj sugauti nepamiršk, Ten paslėpsiu aš slaptą meilės laišką.

Janina! Šventės džiaugsmų lobynas oficialiai atrakintas, Tavo pašto dėžutėje – sveikinimų jau šimtas, Nepamiršk galvą žolių vainiku padabinti. Ir praleisk šventę taip, kad būtų ką prisiminti.

 Kažkur ramiai ir tyliai tyliai, paparčio žiedas žydi. Lai Joninių naktis Jums būna stebuklinga! Su Joninėmis.

 Sveikinu tave su Joninėm! Juk Joninės – Tavo diena. Te atsiskleižia paparčio žiedas, te ateina laimė pas tave!

 Joninės atėjo, Jonas pralinksmėjo, svečiai apgirtėjo.. Su Joninėmis

Be linksmuolės, be Janinos, Būtų nykios vakaronės. Sveikina tave linksmai, Visos draugės ir draugai.

Saulutė nusileido jau beveik visai, Antai štai dega Joninių laužai, Štai poros šoka aplink juos ratu, Netrukus paparčio žiedo eis ieškot po du.  Kad sektųsi jiems žiedą greit surast, Kad rastas žiedas nenuvystų niekada, Mes linkime jums to labai, Šią naktį stebuklingą amžinai.

Tik nesakyk, kad Joninių nelauki, Šašlykai, duona ir gaivus alus, Matau, jau imi nekantrauti, Pagalvojęs apie būsimus linksmumus.  Draugai ir naujos pažintys… Flirtas nuostabus… Šokiai ir nesibaigiantys šėliojimai, Bei paparčio žiedas įstabus. Kviečiu švęsti Jonines kartu.

Trumpiausią naktį iš visų, Stebuklu taip gausu, gausu, Mus burtai lydi ištisai, Kol pasirodys Saulės spinduliai. Mes pinam gražiausius vaikinus, Gaminam meilės burtus visokius, Paparčio žiedo ieškom atidžiai, Ir per ugnį šokinėjam išdidžiai. Sveikinu su ateinančia stebuklų naktimi, Joninėmis.

Teišblaško Joninių šventė tavo liūdesį ir nerimą,

Paparčio žiedas tepražysta gražiausiom spalvom,

Ir vėjas teatpučia mano linkėjimą tyliai tariamą,

O medžiai pritardami palinksės žaliom galvom.

Joninių sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių sveikinimų Joninėms. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais Joninių sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt