Naujametiniai tostai

Tostai Naujųjų Metų proga leis jums nuostabiai pasitikti šią šventę ir sužibėti prie naujametinio stalo!

Linksmi naujametiniai tostai

Įeina zuikis į gėrimų parduotuvę ir klausia: – Gal turite konjako? – Ne, konjako neturime! Kitą dieną vėl ateina zuikis į parduotuvę. – Gal turite konjako? – klausia. – Ne, konjako neturime! – atsakė pardavėjas. Trečią dieną zuikis vėl parduotuvėje. – Gal turite konjako? Pardavėją tarsi būtų kas verdančiu vandeniu apipylęs. Košdamas pro dantis jis surinka: – Klausyk, zuiki, jeigu tu dar kartą ateisi ir paprašysi konjako, aš tave pakabinsiu ant sienos prikaldamas tavo ilgas ausis. Kitą dieną zuikis vėl ateina į parduotuvę. – Tai gal vinių turite? – klausia jis. – Ne, vinių mes neturime, – atsakė pardavėjas. – Tai gal konjako turite? Kuo visa tai baigėsi, istorija nutyli. O mes pakelkime taures už tai, kad mums sutinkant naujuosius būtų linksma ir be konjako.

Po sunkios darbo dienos ūkininko žmona ant stalo padėjo glėbį šieno ir pakvietė vakarieniauti. Namiškiai nustebę ir pasipiktinę paklausė, ar ji neišprotėjusi. Šeimininkė atsakė:
– Visiškai ne! Iš kur gi aš galėjau žinoti, kad jūs atkreipsite dėmesį į tai. Aš verdu, gaminu pietus, vakarienę, pusryčius jau dvidešimt metų. Per tą laiką negirdėjau jūsų patvirtinimo, kad valgote ne šieną…
Pakelkime taures ir atsistodami pagerbkime mūsų šeimininkę, kuri taip gražiai papuošė stalą, tokiais nuostabiais valgiais pasitiko mus visus! Už šeimininkę!

Dalinkite visiems šypseną taip, tarsi ji būtų auksas, nedrumskite sielos ramybės sau ir kitiems nereikalingais barniais. Neniekinkite praeities, tačiau neskubinkite ir ateinančių dienų, jos pačios atlėks, kada panorės. Kiekvienus Naujus metus pasistenkite sutikti ne tik norėdami iš jų ką nors gauti, pamąstykite, ką patys galite jiems duoti. Būkite laimingi. Keliu šią taurę už jūsų žibančias akis.

Už Mylinčias širdis, už kerinčias damas, už vilties spindulėlį dovanotą Dievo, nors vieną, mažą, kad nepasiklystume kelį. Už stiprią mūsų valią. Už puikų vakarą. Pakelkime mes tostą už kažkieno iš mūsų surastą ir nepamestą sėkmę, laimę. Vertinkime tai, kad vis dar esame kartu!

Naujus metus sutikim laimės tostais!
Senųjų nuoskaudas nuplaukim šampanu!
Gyvenimas prabėga šuoliais…
Linkiu, kad laimė eitų pamažu!
Už Naujuosius metus!

Pakelkit tostą už tuos metus,
Kur nejučiom prabėgo,
Už ugnį, degusią kadais,
Už ugnį tą, kad vėl galėtų degti
Arba visai pavirstų pelenais!

Naujametinį tostą pakelkit,
Tegu liejas šampanas kvapus.
Tiktai visą lig dugno išgerkit,
Nes dugne jūsų laimė gal bus?

Už Naujuosius metus!

Pakelki naujametį bokalą
Už meilę ir širdžių vienybę,
Sugrįžk sekundei praeitin
Į ką tik praskubėjusius pavasarius ir rudenis.
Pakelk taurę už paskutinę senų metų dieną,
Už būsimus gerus metus.

Naujųjų Metų tostai

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių naujametinių tostų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais tostais Naujiesiems Metams, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!

© 2023 – 60.lt