Gimtadienio sveikinimai broliui

Gimtadienio sveikinimai broliui padės jums originaliai pasveikinti brolį jo gimtadienio proga. Išsirinkite patinkantį sveikinimą ir gerai pasiruoškite brolio gimtadieniui!

Sveikinimai brolio gimtadienio proga

Brangus mano Broli! Linkiu, kad neišduotų niekas. Draugai Tau būtų artimi. Kad visiems prie stalo rastum vietos… ir Tavimi gėrėtųsi visi!

0

Taip, kaip kelias prie takelio, aš begalinę šilumą jaučiu. Ir artumu Jo apjuosta – žinau, jog tai likimo dovana.

 Brangus mano Broli, sveikinu Tave!!!

0

 Patikėk, jungia mintys mūsų sielas — tos nematomos gijos lyg upė viena. Niekad, Broli, nebūsi Tu vienas — sesers meilė tyra, amžina. Su gimtadieniu Tave!!!

0

 Daug žodžių nuostabių norėčiau palinkėti, bet Tu ir pats žinai, ko Tau labiausiai reikia. Tad sugalvoki norą ir užpūsk žvakutę, lai šią stebuklingą naktį viskas išsipildo. Su gimtadieniu broli!

0

Mylimas Broli, daug daug meilės, džiaugsmo ir šypsenų gimtadienio proga!

0

Žydrą dangų, laimę ir meilę, gražiausius žiedus, pagaliau – visa tai, kas brangiausia, skiriu gimimo dienos proga.

0

Sveikinu su tortadieniu, linkiu laimės, džiaugsmo, meilės, norų išsipildymo ir visko ko geriausio.. Būk laimingas!

0

Linkiu daug spalvingų ir šviesių akimirkų!!! Sveikinu Tave su gimtadieniu, mano broliuk!!!

0

Tegul šie metai tau būna dosnūs meile ir laime, saule ir duona, kupini svajonių, o svarbiausia, kad viskas išsipildytų.

0

Nors aš ne gelės ir ne dovana, bet as žinutė, iš širdies siųsta. Gimiau iš noro apkabint tave, pasveikint su gimtadienio švente. Būk laimingas!!

0

Gimtadienio proga aš linkiu, Kad atėjęs į šia didelę žeme Taptum dideliu žmogumi, O tavo žingsnius telydi tik džiaugsmo ašaros. Būk laimingas…

0

Būk kuklus, bet nesižemink, būk drąsus, bet nesikarščiuok, būk atkaklus, bet neužsispyręs, būk draugiškas, bet neapsimetęs! Su Gimtadieniu!! būk laimingas ir tegul išsipildo visi tavo norai!

0

Būk visada žmogus: kantrus ir išdidus, švelnus ir rūstus Atviras ir nuoširdus. Toks, kad niekas nepasakytų: “Jis visą gyvenimą pragyveno tuščiai”

0

Įsiklausyk… Girdi? Tai laikas eina, o su juo ir tu žengi gyvenimo keliu. Nusišypsok gyvenimui ir jis atsilygins tuo pačiu! Su gimtadieniu!

0

Gimtadienis – tai šventė nuostabiausia, gimtadienį mes švenčiam su draugais, gimimo dieną gimę, gyvensime ilgai, laimingai ir smagiai!

0

Nors bėga metai nepastebimai, jie atneša gimtadienį ir vėl… Tad švęski savo šventę tu smagiai – te lyja tau ne lietūs, o gėlių žiedais…

0

Brolio gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių gimtadienio sveikinimų broliui.

Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais brolio gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!