Gimtadienio sveikinimai sesei

Gimtadienio sveikinimai tėvui padės jums originaliai pasveikinti tėvą jo gimtadienio proga. Išsirinkite patinkantį sveikinimą ir gerai pasiruoškite tėvo gimtadieniui!

Sveikinimai sesės gimtadienio proga

 Linkime svajonių išsipildymo bei meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį ir priverstų pasijusti laimingu žmogumi! Su gimtadieniu, mieloji.

Tegul kiekviena Tavo diena būna lyg ryto aušra, kad kaskart suprastum save, kad kaskart vis tikėtum. Kaskart vis stipriau norėtum gyventi ir mylėti!!! Milijono bučinių ir šypsenų puokštė mylimai sesutei!

Myliu Tave. Ir mylėsiu visada. Tu man vienintelė, nepakartojama, gražiausia, įdomiausia, ypatingiausia ir pati geriausia… sesuo. Bučkis!

Su gimtadieniu!

Būk ta, kurios rankos laiko pasauli. Kurios širdis sušildo žemę. Kurios daina įsako mylėti. Kurios žodis įsako gyventi. Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visi dainuoja. Būk tiesa, kurios trokšta visas pasaulis. Su gimtadieniu!

Štai atėjo diena. Kažkada dovanojusi tau gyvenimą. Tad brangink ją, būk laiminga. Ir džiaukis jos dovanotomis akimirkomis

Brangi sesute! Sveikinu su gražiu jubiliejumi! Labai labai gaila, kad negaliu būti kartu… Labai myliu ir pasiilgau…

Su Gimtadieniu!

Neliūdėk tu šią šventinę dieną – juk nebūsi šiandien tu viena, prisiminki sau artimus žmones ir veide tau nušvis šypsena. Su gimtadieniu!

Ryškiausią žvaigždę perkelk į svajonę, Didžiausią laimę pasilik rytojui. Geriausią žmogų turėk šalia, O meilę savo širdyje. Su šampadieniu!

Gimimo dienos proga siunčiu tau vanilinį bučkį su ilgesio razinom, tikėjimo gabaliukais, džiugesio glaistu ir nuoširdumo įdaru.

Linkiu metų daug ilgų ir laimingų valandų, tikros meilės, dar vilties bei laimingos ateities… Su gimtadieniu!

Nors bėga metai nepastebimai, jie atneša gimtadienį ir vėl… Tad švęski savo šventę tu smagiai – te lyja tau ne lietūs, o gėlių žiedais…

Gimtadienis – tai šventė nuostabiausia, gimtadienį mes švenčiam su draugais, gimimo dieną gimę, gyvensime ilgai, laimingai ir smagiai!

Yra metuose viena diena, Kai visą dieną šypsosi saulė, O naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, Kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis.. Yra metuose diena, kai Tau skiriami patys gražiausi žodziai.. Tai yra Tavo Gimimo diena! 

Padovanok šią dieną sau – paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien tu esi pati svarbiausia šiame pasaulyje, kad tu pasauliui esi svarbiausia. Nes šiandien tavo gimimo diena. Būk laiminga! Labai laiminga

Gyvenk ne dulkele, ne smilga pakelės. Lakštingala ne visą naktį suokia. Gyvenimo prasmės ir laimės dideles. Lengvai nepažadėk, pigiai neatiduok. Už viską užmokėt tik širdimi gali. Už rūgio varpą, debesėlio spalvą. Žeme eik išdidi, kaip tie beržai žali. Aukštai, aukštai iškėlus galvą

Mieloji mano sese! Myliu Tave iki mėnulio ir atgal! Siunčiu Tau puokštę linkėdama neaprėpiamo džiaugsmo – kaip platus dangus, meilės – gilios kaip jūra ir ramios širdies – kaip žvaigždėtos nakties ant pasaulio krašto… Apkabinu. Tu pati geriausia sesutė pasaulyje..

Gyvenimas tai audros šokis, būna visko visada. Bet tu visvien šypsokis, Nes gyvenimas- tai dovana! Su gimimo diena, sese!

Sese, kad ir kaip mes bessipyktume, kad ir kokie žmonės mes bebūtūme skirtingi, visgi tave myliu. Su gimimo diena!

Sveikinu tave, sese, su gimimo diena. Linkiu laimės, meilės ir sveikatos, kad ateinantys metai tau būtų geresni, kad išsipildytų tavo svajonės

Mieloji, sese, visi sveikiname tave su dar vienu tavo gimtadieniu- sukaktimi. visi linkime sveikatos, būti mylimai ir išlikti tokiu pačiu šiltu žmogumi. Su gimimo diena!

Sesės gimtadienio sveikinimų idėjos​

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių gimtadienio sveikinimų sesei. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais sesės gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt