50 gimtadienio sveikinimai

50 gimtadienio sveikinimai padės jums originaliai pasveikinti žmogų su 50 metų jubiliejumi!

Sveikinimai 50 jubiliejaus proga

Jau 50 kartų paukščiai parskrido. Jau 50 kartų nužydo žiedai. Jau 50 kartų žemėj gyventa. O rodos dar tiek mažai.

0

Balta šarma papuošė Jūsų plaukus, Kaip greit prabego 50 vasarų žalių. Daug liepų nužydėjo, o dienos bėga ir nelaukia. Daug džiugių, linksmų, laimingų   valandų

0

Būk laiminga(s) tame sapne. Kurį žmonės vadina gyvenimu. 50 metų sukakties proga Noriu palinkėti visa kas gražu ir gera, Kas atveria duris į laimę   ir džiaugsmą.

1

50?
Ne! Tai 2×25!
Kas čia taip beldžias į duris?
Nejaugi amžiaus vidurys?
Tai dvi jaunystės. Jos abi
Tau sako, kad data svarbi!

1

50-tą kartą rudenio kaskadom
Krinta lapai ir snaigės ant takų.
Daug kelių vingiuotų dar rytojus žada, Linkim, kad praeit juos tau nebūt sunku.

0

Tegul auksinio jubiliejaus rytą
Lyg saulė naujos viltys sužydės,
O mūsų žodžiai dar neišsakyti
Lai Tavo sielą šiluma užlies!

0

Tegul tava širdis ilgai liepsnoja,
Lai tvirtas žingsnis nesustoja,
Lai darbščios rankos gėrį sėja –
Gyvenimas tik įpusėjo!

0

Žydrą dangų, laimę ir meilę, gražiausius žiedus, pagaliau – visa tai, kas brangiausia, skiriu gimimo dienos proga.

Su gimtadieniu!

0

Gimimo dienos proga tegul tau skamba pats gražiausias valsas, pati skambiausia daina. O nebylus mano žodžiai teprimena neblėstantį sveikinimą.

0

Ėjo metai po vieną, tau kažka nešdami. Sutinki ir šia diena neramia širdmi. Daug metų prabėgo, su daina ir džiaugsmu. Lai skambesnis už dainą, šis gimtadienis bus.

0

Žiemos taku gimtadienis atėjęs Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, Lai sunkios dienos pralekia lyg vėjas, O laimės valandos lai slenka pamažu

0

Būk visados tokia, kokia esi – Švelniai linksma arba linksmai švelni, Baltom alyvom laimė tepražys – Įsuks verpetan josios sūkurys..

0

Gimtadieniai ir jubiliejai svaigūs Tegu išpuoš Tamsius kelius žiedais, Te laimės kelias niekad nesibaigia, Te bus širdy jaunystė amžinai.

0

Saulei atiduok šilumą, vėjui – dainas, žmogui – jausmus, o sau pasilik svajas, kad viską susirinktum, ko trokšta tavo širdis! Su tortadieniu!

0

Ateina jubiliejai, nors nelaukiam, Juos atneša greiti laiko žirgai, O dienos bėga, vis į tolį šaukia Ir nesustoja, nors labai prašai.

0

Ko tau palinkėti? Meilės, gal sveikatos, laimės, kaip pasaulis, didelės. Džiaugsmo, gal sėkmės? Gal šimto metų? O gal visko po truputį iš eilės.

1

Vėl prabėgo lyg šešėlis metai pasverti lemties, Pasivyti taip norėtum, bet nėra vilties. Tad kiekvieną naują dieną pasitiki su viltim, Nors sugrįžti  ji negali, te ilgiau bus su tavim.

Su gimtadieniu!

0

Tavo metai-kaip puokštė lelijų, Tavo dienos-kaip laukas žiedų Tavo siela lai šalčio nebijo, o širdis te nebijo audrų. Tegul naktys nebūna bemiegės, dienos būna prasmingos darbais. Tegul šypsena lūpose žaidžia, Tegul laimė dabinas žiedais!!

0

Yra metuose viena diena, Kai visą dieną šypsosi saulė, O naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, Kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis.. Yra metuose diena, kai Tau skiriami patys gražiausi žodziai.. Tai yra Tavo Gimimo diena!

0

Mylėk tai kas su tavimi, tai kas aplink tave, nes visa kas tave supa yra tavo.. Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, net tom akimirkom kurios nedžiugina. Būk laiminga nesvarstydama ar gyvenimas yra toks, kuriame gali jaustis laiminga!! Su Gimimo Diena !

0

50 gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių 50 gimtadienio sveikinimų.

Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais 50 metų gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!