30 gimtadienio sveikinimai

30 gimtadienio sveikinimai padės jums originaliai pasveikinti žmogų su 30 metų jubiliejumi!

Sveikinimai 30 jubiliejaus proga

Lygiai prieš trisdešimt metų Pabeldei į šio pasaulio duris, Ir mes nesigailime, Dievas mato, Tokius kaip tu nupirktume ir tris.

Su gimtadieniu!

Po dangum ir po saule Nėra geresnio draugo, Tau dovanoju visą pasaulį Ir gero laimės raugo. Su nuostabiu 30-ojo

Gimtadienio jubiliejumi!

Žino net pievų, miško gėlės, Kad tu mūsų visų angelėlis, Suskaičiuojame žvakučių trisdešimt, Užpūsk, tau teks skaniausias gabalėlis.

Su jubiliejumi!

Ką galvoji atsibudęs šį rytą? Ar skaičiuoji veide raukšlių Dešimtis tris? Nebūk pesimistu, Tuo viskas pasakyta, Tad atverki džiaugsmui duris. Su gimtadieniu!

30 – tąjį kartą rudenio kaskadom,
Žyra lapai, žyra snaigės ant takų.
Daug kelių vingiuotų dar rytojai žada,
Linkim, kad praeit juos Jums nebūt sunku.

Gyvenimas dovanojo skausmą ir džiaugsmą,
Gėrį ir blogį, meilę ir neapykantą.
Bet būkime dėkingi jam už tai,
Kad jis dovanojo patį save,
Ir pačią gražiausią dieną – Gimimo dieną.
Tegul širdyje aidi gėrio, grožio,
Meiles ir šilumos akordai.

Tu neliūdėk, kad metai bėga,
Žinok, kad nieko amžino nėra!
Todėl gyvenk, mylėk ir neliūdėk dėl nieko,

Juk šiandien Tavo šventė,

Tavo ši diena!

Papuošti sidabru smilkiniai,
O širdy viešpatauja ramybė.
Išauginti vaikai, nugalėti vargai,
Praeity vėl praėjusių metų grožybė. Tad būkit laimingi ir gyvenkit ilgai, lai gegužiais žaliais ir gruodžiais žvarbiais
Eina metai žingsniukais mažais.

Upė vis plukdo ir plukdo vandenį, O laikas nusineša mūsų metus, Tačiau nusiminti neverta, Net jei ant nosies – trisdešimtmetis. Neskaičiuoki metų, tiesiog džiaukis gyvenimu!

Nusipirksim gero vyno, Įsijungsime geriausias 90-jų dainas, Prisiminsime tai, kas buvo linksma, Uždegsim tas juokingas torto žvakutes… Senstam, kas belieka. Su artėjančiu 30-ju!

Skaniausia ta uoga, kuri susirpsta saulėj, Geriausias vynas, kuris ilgiausiai bręsta, Geriausias gimtadienis – trisdešimtmetis, Nes nesi nei jaunas, nei senas Ir moki džiaugtis švente.

Mylėk pasaulį meile begaline Ir jis mylės tave už tai. Gyvenk plačiai, bet saiko nepamirški

Ir laimė bučiuos tave saldžiai.

Su 30-mečiu!

Tu gimei saulę sutikti rytais, Išgerti rasos lašą, pajausti gyvenimo džiaugsmą. Tegul 30-tą kartą gėlės tau primena, kad atėjai į pasaulį. Tegul tavo gyvenimas būna, kaip žydinti pieva. Tegul visur ir visada tave lydi džiaugsmas, meilė ir gera nuotaika.

Tiek daug gyvenime jau buvo, Bet dar daugiau tik bus. Gyvenimas dar ilgas,- jis ilgas ir sunkus. Bet iš širdies Tau linkim: Daug laimės didelės.. Sun nkumams nugalėti, stiprybės ir vilties.

Padovanok šią dieną sau – paklausyk vėjo, pasigėrėk gėlės žydėjimu, nusišypsok saulei, pamojuok debesiui. Pajusk, kad šiandien tu esi pati svarbiausi ia šiame pasaulyje, kad tu pasauliui esi svarbiausia. Nes šiandien tavo gimimo diena. Būk laiminga! Labai laiminga 

Yra gyvenime ir praeitis ir ateitis, ir dideli darbai ir didelės svajonės.. Laimingas tas, kas moka atvira širdim gyvenimą praeiti ir mylėti žmones.
Tad būki laiminga, kai vasara pražysta! Tad būki laiminga, kai paukščiai grįžta! Laiminga būk ir rudenį ir žiemą.. Laiminga būk kiekvieną dieną!

Ėjo metai po vieną, tau kažką nešdami. Sutinki ir šią dieną neramia širdimi. Daug metų prabėgo, su daina ir džiaugsmu. Lai skambesnis už dainą, šis gimtadienis bus.

Tavo gimtadienis jau šiandien,
Sveikins tave visi,
Bet svarbiausia ne dovanos,
O meilė šioje širdy..

Gyvenimas – daina, poezija ir proza. Ir nei pakeist, nei numatyt gali. Priimki viską, ką nūnai jis duoda, Ir būk laiminga(-as), kiek gali!
Su gimtadieniu!

Gimtadieniai ir jubiliejai svaigūs
Tegu išpuoš Tamsius kelius žiedais, Te laimės kelias niekad nesibaigia,
Te bus širdy jaunystė amžinai.

30 gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių 30 gimtadienio sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais 30 metų gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt