Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai – neatsiejama Kalėdinių švenčių dalis. Siūlome jums daugybę nuostabių Kalėdiniu sveikinimų idėjų, kuriais galėsite pradžiuginti savo artimuosius!

Kalėdinių sveikinimų navigacija:
Kalėdinių sveikinimų navigacija:

Linksmi Kalėdiniai sveikinimai

Visi mėgsta juoktis ir jausti pozityvias, šiltas emocijas prie Kalėdų stalo. Išsirinkite pačius linksmiausius Kalėdinius sveikinimus!

Kalėdų Seneli Šalti Gero kelio. Daug gerų gerų dienų, Tau rašau aš šį laiškelį, Prisimink kur gyvenu. Nukasiau nuo kelio sniegą, Nebėda jei naktį snigs. Mano sargis, jis nemiega, Prie vartelių pasitiks. Visiem linksmų Kalėdų ir Naujųjų metų

Nesistebėk, jei pašto dėžutė sulūš nuo laiškų – šiandien Kalėdos Ir Kalėdų eglutės nulinks nuo žaislų, nes Kalėdos O po stalu kaimynas nebepakels galvos, jis čia miegos Ir gal čia kaltas vynas, o gal per daug baltos. Šiandien Kalėdos

Nuo Kalėdų stalo senis neša apelsiną, Griebk už rankos jį. Tegu dovanas dalina! Ir dalinkime visi! Padovanok Kalėdų rytą dovanėlę ir nereiks gaudyti senelio šalčio. Jis atneš dovanų ir į tavo namus. Linksmų švenčių!

Santa klauso nenuvilk ir šiandien nenusimink, Kad mėsos šiandien negausi, Bet už tad pasmaližiausi. Jei nemegsti saldumynų tai išgerk raudono vyno, Gal apsvaigsi truputuką, gal išgersi dar stikliuką. Tik per daug neprisigerk ir eglutės nenuversk.. Su Kūčiom.

Pro langą matyti vien sniegynai ir tolumos, Ant stalo – Kūčių pyragas, kuris tuoj bus puolamas, Kalėdomis pakvimpa net kambario oras, Kai lauke suburbia Kalėdų senelio motoras.

Laukais jau brenda senelis, lipa pakalnėmis, Linksmai juokauja snieguolę apkabinęs… O tu ar apsivilkai šventinėmis kelnėmis? Ar užsimaukšlinai jau kepurę išeiginę? Su artėjančiomis!

Per Kalėdas visi mes stiebiamės į aukštį, Net jei tokiu atkaklumu kiti stebisi, Per Kalėdas medžiojame laimės paukštį Ir nesvarbu, kad šoviniai varpo debesį. Su šventėmis!

Sniegas užklojo laukus ir pievas, Visi žino, kad prakartėlėj gimė Dievas, Ir tik vieno dalyko niekas nežino, Kas tau meilėj šiuo eilėraščiu prisipažino. Su Kalėdom!

Kalėdų seneli,- Ruda voverytė Tau nori į ausį Kažką pasakyti. Kalėdų seneli,- Ilgai keliavai, Ar tu dovanėlių Nepamiršai..

Jau kalėdų senis lipa stogu, Tuoj į kaminą kakos. Jei buvai tu šiemet blogas, Neišvengsi dovanos. Su Šv. Kalėdom!

Štai jau krenta baltos snaigės, Tokios baltos tartum raidės Su baltai baltu sniegu aš linkiu daug dovanų.. Su Šventomis Kalėdomis.

Atkeliauja žiemužė balta Ir Kalėdų senelis drauge. Tad sveikinu aš Tave Su nuostabia Kalėdų švente!

Iš virtuvės išbėgo žmona silke nešina, Dovanų prikrauta jau tavo mašina, Sprigtu numuški liūdesį lyg vabalą, Atsirieki kalėdinės laimės rimtą gabalą.

Su šventėmis!

Bendrai paėmus, jei gerai įsigilintum, Tai Kalėdos yra brangiausias metų laikas, Todėl negaišink manęs nė sekundę, Sakyk, ko nori dovanų ir Aš tuoj pat atlekiu pas Tave.

Girliandos ant eglutės sumirgo Ir tu atjojai pas mane ant Kalėdų žirgo, Aš tau koketiškai mirksiu akim, Juk žinai – seniai dėl tavęs nemiegu naktim.

Su šventėmis!

Kalėdos – tai metų laikas, Kai gali išprotėti per jį lig būtum vaikas. Linkiu išlaikyti sveiką protą, Ir neprisipirkt niekų be proto.

Racionalių Šv. Kalėdų!

Gersim mes su seniu salčiu, Gersim daug ir net po švenčių, Gersim vyną, alų, “harą”, mes išlaksim visą barą. Kai bus gėralo stoka, mums padės balta meška, Ji seneliui paklusni, duos mums “bačką”, o gal dvi, Duos mišrainės, duos šašlykų, švesim nors iki Velykų! Su gražiausia švente, Kalėdomis! 

Krenta snaigės pamažu, brenda Senis su maišu. 
Ką šiais metais jis atneš, to nežinome net mes. 
Būt gerai, jei daug alaus, bet vaikučiai nesidžiaugs… 
Jiems labiausiai reikia sniego, daug žaisliukų ir Kalėdų. 
Tad būkime kartu greta, pasidžiaukim Snieguole, 
O laišką Seniui jei rašei – gausi dovanų tikrai! 

Nori iškrėsti Kalėdinių pokštų?
1. Apsirenk kaip Kalėdų senis, išeik į gatves ir visiem mažiem vaikams pareikšk, kad išeini į pensija, o tavo darbus bandys perimti Velykinis kiškutis.
2. Atsikelk anksčiau ir paslėpk visų dovanas išskyrus savąją.
3. Bažnyčios prakartėlėje pakeisk Marijos su Kūdikiu figūrėles į Barbę ir Keną, o tris Karalius į tris paršiukus.

Kalėdų Senis gazą spaudžia,
Kad nepavėluot į šventės pradžią. Elniai lekia kaip paklaikę, Kad net rogės neatlaiko. Į pusnį tiesiai nubildėjo, Dovanėlės išbyrėjo. Miško žvėrys jas aptiko Ir atšvęsti susirinko. Eglės aš tenai bridau,T ad dovanų taip pat gavau. Todėl pabūsiu Seneliu – Pasveikinsiu tave laiku!

Speigas rūstus ir baltoji pūga, Miega lyg meškos po lapų krūva. Senelis Kalėdų, spjovė į šaltį, Kinko kalėdinę žąsį į valtį. Jo pareiga – net jei sniego nebus, Mus aplankyt mažus ir senus. Linksmų ir laimingų Šv. Kalėdų! 

Apsnigtais takeliais rieda Išsipusčiusios Kalėdos, Rankose – snieguolė, žiedas, Pamary įmintos pėdos. Nosys prie langų prišalo Mums, belaukiantiems senelio. Su meškute ir zuikiu Jis atneš daug dovanų!

Baltom baltom pėdutėm per pusnis gilias brenda tas Kalėdų sapnas nusinešdamas šalnų gėles.. Tu nemiegok, žiūrėk plačiom akim, gal pamatysi Senį Šaltį su didelėm ausim

Kalėdos – metas nuostabus, visi sugrįžta į namus. Kalėdos – metas toks puikus, visi sutiks gerus draugus, pasveikinkit ir jiems atleiskit, jei buvot   išsiskyrę – nepaleiskit! Ir gera per Kalėdas bus!

Eglė, sniegas ir lemputės, Kalakutas ir šakutės, Tortas, žvakės, skrandžio bėdos, Visa tai yra Kalėdos!

Džiaugsmingi varpeliai Aukštyn širdis kelia. Šv. Kalėdų žvaigždelė šviesiai žėri. O metai Naujieji mums spindi atėję.

Šiemet dovanų nebus, nes Kalėdų seneliui depresija! Snieguolė jį paliko ant ledo dėl besmegenio! O nykštukai tebešvenčia Jonines! Bet vis tiek – linksmų šv. Kalėdų!!

Labas, Čia Kalėdų Senelis, Ar gera buvai? Ar neišdykavai, nesikeikei, nepaleistuvavai? ..Tai pradėk, nes aš tau kiekvienais metais dovanu nežadu nešiot.

Prasmingi Kalėdiniai sveikinimai

Visi mėgsta juoktis ir jausti pozityvias, šiltas emocijas prie Kalėdų stalo. Išsirinkite pačius linksmiausius Kalėdinius sveikinimus!

Atsistojęs prie Šv. Kalėdų medžio Sniego angelas pravirkdė savo fleitą. Vakare prie laužo naujamečio Jis dainavo apie laimės žvaigždę. Apie tą, kurią širdy nešiojam, Tik jos ieškome kažkur toli. Skrido angelo daina, puošta svajonėm, Kiekvienam linkėdama rast laimę šiam kely. Su šventėm visus! 

Pusiaunakčio tyla, Tik šerkšnas krenta. Kažkur žvaigždynų Mirgantis lietus. Išeikim į Kalėdų naktį, išeikim į Naujus Metus. Tegul jie bus Ir saulėti, , , ir šviesūs, Šakelėj eglės vasaros dainuos. Tegul atneš Ko metų metais ieškom Ir laimė mus lydės Visuos keliuos

Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu Ir apkabinęs save, savo draugą, nusišypsok.. Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kam nors dovanok.. Ir jeigu tau šiandien liūdna, būk geras, neliūdėk, Savo svajonę, laimę likimui patikėk.

Ar norim, ar ne, bet iš šalčio delnų Kalėdos alsuoja į langą šerkšnu Šuoliuoja Naujieji žvaigždėtu taku – Taip metai iš metų, ir viskas ratu. Ar norim – nenorim, jie neša mus vėl Į naują rytojų tikriausiai todėl, Kad viską pradėtume jau be klaidų.. Ir meilė pripildytų širdis visų!

Lai Kalėdų sniegas ant tavęs palaima sninga, Lai kalėdiniai varpai pradžiugina Patrimpą. Meldžiuosi, kad jis suteiktų tau jėgų, Išlikti pozityviam siekiant dar nepasiektų tikslų.

Šypsenos, sveikinimai ir juokas, Užpildė mūsų jaukius namus. Tegul šie maži stebuklai, Lydi mus ištisus ateinančius metus.

Su Šv. Kalėdom!

Kalėdos jau čia. Palinkėkime vienišiems žmonėms surasti draugo ranką, Į kurią galėtų jie šįvakar įsikibt. Palinkėkime vienišiems surasti vienas kitą, Kad tyloje galėtų apsikabint.

Kalėdų šventė mums prasideda tada, Kai susirenka visa šeima. Manau, tikroji Kalėdų prasmė yra, Pasidalint džiaugsmu ir dėkingumu. Šiltų Kalėdų!

Žiemos taku šventės jau atėjo, Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, Lai sunkios valandos Jums pralekia lyg vėjas, O laimės dienos slenka pamažu..  Su Šv. Kalėdom

Pabuski šį nuostabų Kalėdų rytą. Atminki tuos, kam svarbus esi. Atleisk už viską kas buvo ar nebuvo. Juk reikia švęsti be kruopelės Pykčio ir neapykantos širdy.. Šiltų Šv. Kalėdų

Lai džiaugsmas tavo akyse nedingsta, Lai širdis nerimsta, Daug laimės, sveikatos ir daug dovanų! Tu – man pati nuostabiausia dovana, Ačiū tau už visk ką! Su Šv. Kalėdom! 

Kažko nepaprasto ir stebuklingo, Krentančio tiesiai į rankas.. Saulės ir sniego verčiančių šypsotis, Begalinės laimės ir meilės. Linksmų Kalėdų!

Nereikia man daiktų, nei pinigų, Viena svajonę per šias Kalėdas teturiu. Praleisti metą šį su tavimi kartu, Tai būtų geriausia dovana iš visų brangiausių dovanų.

Per Kalėdas nepuoselėk savo išvaizdos, Nes ji yra netikra, Nesiek materialių dalykų, Nes jie vis vien prarandami. Per Kalėdas geriau šypsokis, Ir atrask džiaugsmą savo širdyje.

Laimė – tai ne tik materialinės dovanos. Laimė – kai Kūčių vakarą jaučiame artimųjų šilumą. Palinkėkime visam pasauliu pajusti šią laimę. Laimingų Kalėdų!

Kalėdų šiluma būna ne tuomet, kai sėdi prie laužo, Bet, kai sėdi šalia mylimo žmogaus. Ir šilta būna ne tada, kai esi šiltai apsirengęs, Bet, kai draugas tau uždeda paltą. Šiltų Kalėdų!

Prisiglauskim prie skubančio laiko.. Jis taip dosniai metus mums suraiko. Tad uždegę šviesas ant Kalėdinio stalo Vieni kitiem palinkėkim saulėto kelio.

Pažvelkit pro langą į pasaulį baltą, Uždekite žvakelę širdžiai ir akims, Atminkite vaikelį – mažą ir nekaltą Kuris šį rytą mums visiems užgims!

Per Kalėdas visa gausi šeima Į vieną gražų būrį susibėga. Ir nesvarbu, kad šalta, kad žiema, Kad tyliai žemė po žvaigždynais miega..

Spindėkite širdies šviesa žvakutės, Eglute puoškis šventiniais žiedais. Tegu žaisliukuos džiaugsmas, laimė supas Kalėdų šventės niekad nesibaigs.

Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim Prie Švento Kūčių stalo vakare. Be pykčio, be skriaudos Su tyluma susėskim Ir taip kaskart, kasdien ir visados. Tesklinda šiluma Ir į kasdienę būtį Ateidami visi – savi ir svetimi, Uždekime širdy po šventinę žvakutę, Pasidalindami šviesa ir ugnimi.

Už lango lėtą šokį šoka baltos snaigės, Laukuos aplink balta balta tyla. Ateina lauktos Šventosios Kalėdos, Į širdį tyliai beldžias ramuma. Pamirškime vargus ir šiandien negalvokim, Kas buvo, ką rytoj likimas duos. Tegu Kalėdų snaigės šoka baltą šokį – Juk reikia mūsų sielai atgaivos.

Ateik Šventų Kalėdų naktį Man savo pasaką pasekti. Lai prisipildo stebuklu Grytelė draskoma vilkų. Lai užsilopo stogas kiauras Ir praplatėja stalas siauras. Te išgaruoja visos baimės, Tegul visiems užtenka laimės Nors vieną naktį per metus. Atsiųski savo stebuklus. 

Kai suskambės kalėdiniai varpai Ir pasakose pasipuoš eglutės, Lai užsimirš kasdieniniai vargai Ir kils dar noras žemėje pabūti. Tegul ištirps žvakučių liepsnose Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas, Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose Vilties ugnis lyg pranašas paguodos

Kiti Kalėdiniai sveikinimai

Visi mėgsta juoktis ir jausti pozityvias, šiltas emocijas prie Kalėdų stalo. Išsirinkite pačius linksmiausius Kalėdinius sveikinimus!

Įžiebk kibirkštį vilties Šventų Kalėdų tylią naktį. Tegu Naujieji nešykštės Džiugių akimirkų, Geros sveikatos.

Pagauki krintančią snaigę, Sugniaužki ją delne. Tegul linksmybės Tau nesibaigia, Įsivaizduok, kad gyveni tu sapne.. Su kerinčiom Šv. Kalėdom!

Kalėdos apkabina širdis taip karštai, Kad nori ar nenori sutrupa ledai Ir tarsi pumpurai išsilukštena žodžiai, meilės sklidini, – Būkim kaip saulė viens kitam geri.. Šiltų ir šviesių Kalėdų

Tegul su laime, su džiaugsmu, Su paprastu švelniu juoku, Ir dideliu tikrų draugų būriu Ateina gražiausios metų šventės. Su Šv. Kalėdomis!

Kūčių naktį belaukdami stebuklo, Stebėjom danguje užgimstančias žvaigždes. Štai skrieja viena link Andromedos ūko, Ar tik ne Kristaus meilę ji atneš. Sveikinu su Šv. Kalėdom.

Tegul kalėdinių švenčių maratonas tau būna linksmas, O tarp gautų dovanų lai nebūna matyti: Vilnonių kojinių, pirštinių ar megztinio. Nebent tau to tikrai reikėtų. Linksmų Kalėdų!

Kai perskaitysi šią žinutę, nusišypsok, Žinok, kad kažkur yra bent vienas tavo draugas, Kuris nori, kad būtumei linksmas, laimingas, Ir visad kupinas jėgų mylėti. Laimingų Kalėdų!

Dievo sūnui užgimus, Ir žmonių širdyse meilės jausmui patvinus, Neskubėdama atėjo Palaima, Ir visiems galiausiai Taiką pažinus,

Prasidėjo Šventos Kalėdos.

Kalėdų naktį apsilanko balti gražūs angelai, kurie tave apsaugo kiekvieną dieną. Su angelais kartu keliauja ir KALĖDŲ SENELIS. Būk geras ir kiekvieną dieną gausi gerą nuotaiką, gerumą širdyje ir pačią svarbiausią dovaną – džiaugsmą. Su Šv. Kalėdom!

Tylią tylią naktį Gimęs kūdikėlis, iš Marijos glėbio tiesia rankeles. Mintimis nuskrisiu aš prie prakartėlės, Atiduosiu Jėzui dovanas kuklias: Trokštančią mylėti ir nenusidėti, Trapią savo širdį ir aukų gėles.

Ar matei speiguotą rytą, Šalčio braižą ant langų? Ar jautei Kalėdų dvasią, Tyliai einančią pas mus? Jau žvaigždė Vakarė spindi, Laimę, džiaugsmą nešdama, Tavo norus ji išpildo, Per Kalėdų šventę šią. Su Šv. Kalėdom 

Po eglute linkiu tau rasti pačių brangiausių dovanų: turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, svajų, naujų minčių, skambančių dainų, įkvėpimo kibirkštėlės ir šypsenų – šviesių, švelnių.. Su Šv. Kalėdom! 

Ei, nepirkime per šias Kalėdas jokių daiktų, Vietoj gausių pasigaminkime paprastus pietus, Eikime pasivaikščioti po parką, O vakare gerdami arbatą, Kalbėkimės ar tiesiog žiūrėkime pro langą.

Jei per Kalėdas nėra ūpo, Keliauk į pamaldas Šventas. Greičiausiai Kristaus meilė tenai tūno, Ir nekantriai laukia ateinančio tavęs.

Su Šv. Kalėdom!

Eglutė rotušėje visus jau susirinkti kviečia, Varpai praneša apie prasidedančias Šventas mišias. Ar visi matėt, ar jau girdėjot, Kad Kristus gimė ir meilę jis mūsų širdyse uždegs.

Kokia žvaigždė galėtų būti kalėdiškiausią iš visų? Sirijus, Šiaurinė, Betelgeizė? Ne… Tai mūsų Saulė, gražioji dieviška šviesa, Kuri visom spalvom nušvinta, Kalėdų rytą tą.

Tos gležnos sniego pilys, fantazijų kalnai, tos gražios eglės, kalėdiniai žaislai, tos mielos mintys, linkėjimai karšti, lai jos aplanko Tavo širdį.. .. Gražių Šv. Kalėdų! 

Tai metas, kai sušyla širdys, Kai namuose jaukiai dega žvakelės Ir švelniai kvepia eglutės šakos, O žmonės dalinasi gerumu ir meile.. Su Šv. Kalėdom! ! !

Kai užges paskutinė žvaigždutė, kai saulutė pro rūką tekės, pasibels ir į Tavo širdutę, tas stebuklas Kūčių nakties. Su Šv. Kūčiomis.

Pažvelk pro langą, Į žvaigždėtą dangų- Naktis pilna Kalėdų paslapčių. Atrask ten grožio, meilės ir stebuklo Tuomet, kai trūks labiausiai jų..

Kalėdų švenčių šurmuly, Tarp dovanų ir atvirukų, Siunčiu tau mažą bučinuką- Kalėdų džiaugsmo siuntinuką. Linksmų ir laimingų švenčių!

Kad sniegas virstų pinigais, O šaltis meile ir paguoda, Kad širdį džiugintų namai Ir kad užtektų tiek, kiek duota

Kai niekas nemato ir niekas negirdi, Tai angelo balsas ateina i širdį. Kalėdų naktį paguodžia mus tyliai, Ir laimina tuos, kurie laukia ir myli..

Kai mažas angeliukas, Prisiglaus prie lūpų, O basakojis sniegelis Tipens į ledinę žiemos pasaką, Praverk langą.. Jauti? Kvepia Kalėdom!

Kalėdų šventės nuskamba varpais, Kaip visos šventės jos ateis ir vėl praeis. Lai linksmos būna jos! Na, o Naujais Turtingi būkite idėjom ir darbais.

Jau žemę gaubia šaltas gruodžio grožis, Pražydo ant langų ledinės baltos rožės. O širdys virpa – tai Kalėdų ilgesys.. Lai įsižiebs viltis žvaigždynų   spindesy.

Svajonių ir vilčių naktis. Naktis lyg pasaka žvaigždėta, Kalėdos nejučia ateis, tarsi stebuklas pažadėtas. Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Šventų Kalėdų džiaugsmas Apglėbia šiluma. Jau artinasi šventė, Palaimą nešdama. Ir suvirpės vėl širdys Nuo spindinčių kerų. Linksmų šventų Kalėdų Ir metų Jums gerų

Kalėdinių sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių Kalėdinių sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais Kalėdiniais sveikinimais, o mes juos patalpinsime šiame puslapyje!

© 2023 – 60.lt