Valentino dienos sveikinimai

Valentino dienos sveikinimai padės kiekvienam gražiai ir originaliai pasveikinti savo simpatijas ar antrąsias puses su šia gražia meilės ir įsimylėjėlių diena. 

Valentino dienos sveikinimų navigacija:

Linksmi Valentino dienos sveikinimai

Sukelkite pozityvių emocijų savo brangiam žmogui, pasinaudojant šiais linksmais Valentino dienos sveikinimais.

Yra MEILĖ – sako ji graži. Tai tikriausiai tol, kol mes maži. Sako, kai užaugi, būna daug sunkiau. Būkime mažyliais, bus patiems lengviau.

Tu mano širdį sužavėjai, Ir meilės pančiu surišai. Tu mano jėgas nugalėjai, Todėl mylėki amžinai!

Meilė gamina vitaminus, o virusai jų bijo. Sveikinu su Meilės diena – kartu išgelbėsime pasaulį!

Paprašysiu aš drugelio, Kad nuskristų pas tave, Prisiglaustų prie veidelio, Pabučiuotų už mane. Su šv. Valentino diena!

Ši žinutė dar nereiškia, kad visiškai tave įsimylėjau. Tiesiog man patinka tavo akys. Ir balsas. Ir rankos. Ir visa kita 🙂 Su Valentino diena!

Tau taip pasisekė, kad turi mane! Ir atvirkščiai 😉 Su Valentindieniu!

Net NIEKO neveikimas su tavimi man reiškia absoliučiai VISKĄ! Sveikinu su Valentino diena!

Valentino diena geriausias metas ištarti 3 svarbiausiu žodžius. Štai jie: „Greičiau griūvam lovon!”

Jei galėčiau pavirsčiau saule – šviesčiau ir šildyčiau Tave kasdien, Jei būčiau vėjas – švelniais savo prisilietimais glamonėčiau Tave visą, Jei tapčiau maža balta snaige – nutūpčiau ant Tavęs ir amžiams ištirpčiau tavyje… 

Meilė yra kaip oras, kuris nėra svarbus, kol jo nepritrūksta. Tad linkiu, kad meilės netrūktų ne tik per Valentino dieną, bet ir visus metus į priekį!

Prancūzų rašytojas La Rochefoucauld teigė, kad visos aistros mus verčia daryti klaidas, tačiau meilė verčia daryti pačias juokingiausias. Tad būkime šiandien juokingi! Su Valentino diena!

Kai ateina Valentino diena – įsimyli; Kai įsimyli – pradedi kentėti; Kai kenti – supyksti dėl to; Kai supyksti – stengiesi pamiršti; Kai pamiršti – pradedi ilgėtis; Kol ilgiesi – ateina vasario 14-ta…
Sveikinu su diena, kai vėl triumfuoja meilė!

Prasmingi Valentino dienos sveikinimai

Prasmingi, gilūs Valentino dienos sveikinimai gali sustiprinti jūsų ryšį su antrąja puse.

Meilė yra daugiau nei vylingi žvilgsniai, Daugiau nei šokiai lietuje, Ar vakarienė žvakių šviesoje, Bet ir visa tai norėčiau patirti su tavim drauge. 

Aš tave myliu!

Visą gyvenimą ieškojau vietos, Kurios niekaip nepajėgiau surast. Tačiau tave sutikęs supratau, Kad ta vieta yra šalia tavęs.

Su Šv. Valentino diena!

Jeigu gimčiau po šimto tūkstančių metų, Tave surasčiau ir mes vėl būtumėme pora, Jeigu gimčiau už šimto milijonų pasaulių, Tave surasčiau, kad galėtume būti drauge. Su Valentino diena!

Buvau kartą aš poetas, Rašiau poeziją apie šį bei tą, Bet vieną dieną tave sutikęs, Tapau aš muzikantu, Ir nuo tada visos meilės dainos,

Yra tik apie tave.

Mokėk atleist, Mokėk mylėt, Mokėk gyventi ir tylėt. Lai krenta žvaigždės pamažu Ir leidžia kilt aukštyn kartu. Pamiršk Tu nuoskaudas karčias, Ir būki im amžinai drauge.

Man reikia tavęs kaip nakties tamsumos, Man reikia tavęs, kaip žvakei liepsnos. Man trūksta tavęs kaip sielai aistros, Ir aš myliu Tave lyg širdies gilumos

Meilė brangesnė už visus turtus; Ji – deimantas, Kurio negali nusipirkti net karaliai, Ji – visas pasaulis, nors Ją galima apkabinti dviem rankom.

Tu kasdien prasilenki su šimtais žmonių… Klajoji, ieškai… Kol vieną dieną sutinki… Ir prasideda Meilės Svajų kupina pasaka, kurioje Jis tampa Princu, , o Ji – Princese. Kiekvieno gyvenimas – unikali pasaka. Žinok, ją gali kurti ir Tu!

Jei kiekvienas lietaus lašelis reišktų mintį „Myliu tave“, tai galėčiau lyti ir glostyti tave kiaurą dieną be perstojo. Su Valentino diena!

Norėtum sužinoti, kaip tave myliu? Pažiūrėk į nakties dangų ir suskaičiuok žvaigždes! Manai, kad tai neįmanoma? Kaip ir žodžiais išreikšti, kaip stipriai tave myliu!

Laimė yra meilė, niekas kitas. Kas gali mylėti, tas ir yra laimingas. Tad linkiu daug laimės Valentino dienos proga!

Mylėti – tai matyti stebuklą, kurio nepastebi kiti. Aš jį matau tavyje! Karšti sveikinimai Valentino dienos proga!

O kaip norėčiau tapti tavo mėgiamiausiu porcelianiniu puodeliu. Kas rytą iš jo gurkšnotum karštą  arbatą, o kiekvieną tavųjų lupų prisilietimą jausčiau kaip man skirtą saldų bučinį! Su Valentino diena!

Tik tu niekad neliūdėk, nes aš visada būsiu greta. O kai negalėsiu – žvaigždė danguje tau spindės. Pažvelk į ją, nusišypsok, ir žinok, kad galvoju apie tave, todėl niekada nejausi vienatvės. Tavoji draugystė – tai, ko visada norėjau. Tavoji meilė – tai, apie ką visada svajojau! Apkabinu ir sveikinu Valentino dienos proga!

Juk meilė yra
Galingiausia jėga.
Ji visko pradžia
Ir taip pat pabaiga.


Šiandien juk išaušo
Valentino diena, 
Kuri širdį iš aukšto
Pervers ugnine strėle!

Tegul laikas sustoja, Žvilgsniai virsta meile, Tegul kūnu bėgioja maži širpuliukai, Tegul šis Valentinas būna šiais metais Pats karščiausias, erotiškiausias, nuostabiausias.. Ir kad jį pamačius tau kojos, net linktų iš meilės.. Daug, daug bučiniukų, kuriuos ir aš siunčiu.. Tau mano meile.. 

Kiti sveikinimai Valentino dienai

Čia surinkti kiti meilės dienos sveikinimai, kurie nepatenka į pirmąsias dvi kategorijas.

Svajoju apie jūrą, O gal apie tave… Ne, svajoju, kaip žiūriu į jūrą, Sėdėdamas šalia tavęs.

Su Šv. Valentino diena!

Džiaugiuosi būdamas šalia tavęs, Džiaugiuosi įsivaizduodamas, Kad visad būsime drauge, Džiaugiuosi, kad tau sakau tai garsiai, Kai tu esi šalia manęs. Su Šv. Valentino diena!

Ei tu, gražuole, gražiausia Neužmirštuole, Ruožele, Lelijėle, mano maža Medetkėle, Žydi gražiai tu Saulės spinduliuos, Vėjelis glosto lapelius tavuos, Stebiu, uodžiu, liečiu, Tave myliu.

Jeigu ieškai gyvenamo būsto, Kviečiu ateit gyventi į mano širdį. Privalumai: nėra nuomos mokesčio, Šiluma ir draugiška kaimynystė garantuota. Pasiūlymas galioja Valentino dienos proga.

Meile – pakirpai man sparnus, Meile – nuspalvinai mano sapnus.. Meile – išmokiai kalbėti širdim, Meilė tik verčia pasilikt su tavim..

Kas jaučia meilę, o kas ne! Priprask, pasaulyje jau taip yra, Kad žmogų nugali aistra, Bet jei jo meilė amžina, Nenugalės jos niekas, niekada!

Tą jausmą žmonės meile pavadino, Jis toks galingas ir trapus. Jis daug svaigesnis už svaigiausią vyną, Jį sunaikinus pasaulis žus. Su Šv. Valentino

Sveikinu su šv. Valentino diena ir linkiu, kad meilė nuolat širdyje žydėtų, o sieloje būtų gera ir ramu, gyvenime, kad viskas sektųsi, o šalia nuolat

Su šv. Valentino diena! Lai gyvenimas bus kaip daina. O gyvenime – viskas puiku: Meilės, laimės tikrai nepritruks.

Dosnumas mano, kaip ta jūra, – be krantų, O meilė taip gili; ir kuo daugiau tau atiduot galiu, Tuo pats daugiau laimiu, nėra jokių ribų.

Meilė visuomet kuria, ji niekuomet negriauna. Su meilės diena!

Linkiu, kad šią Valentino dieną
Pavasaris ateitų į širdį
Anksčiau, nei į tavo kiemą!

Meilė – tai raktas nuo laimės vartų. Ir aš dovanoju jį tik Tau nei tik Valentino dieną, bet ir kiekvieną dieną!

Jei kiekvienas lietaus lašelis reišktų mintį „Myliu tave“, tai galėčiau lyti ir glostyti tave kiaurą dieną be perstojo. Su Valentino diena!

Sapnuose ir meilėje nėra nieko neįmanomo. Valentino dienos proga linkiu, kad ir slapčiausi sapnai virstų realybe!

Mylėt – tai dar NIEKAS,
Jaustis mylimam – jau KAŽKAS,
Mylėti ir būti mylimam yra VISKAS!

Valentino dienos sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių sveikinimų su meilės diena. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais Valentino dienos sveikinimais, o mes juos patalpinsime!
© 2024 – 60.lt
Su 🤍 sukūrė  Interneto svetainės kūrėjo webaloha.co logotipas