Gimtadienio sveikinimai seneliui

Gimtadienio sveikinimai seneliui padės jums originaliai pasveikinti senelį jo gimtadienio proga. Išsirinkite patinkantį sveikinimą ir gerai pasiruoškite senelio gimtadieniui!

Sveikinimai senelio gimtadienio proga

Ėjo metai po vieną, tau kažka nešdami. Sutinki ir šia diena neramia širdmi. Daug metų prabėgo, su daina ir džiaugsmu. Lai skambesnis už dainą, šis gimtadienis bus.

Te niekad neapleis Energija sparnuota, Ir akys šilumą Jaunatvišką teskleis. Širdis tikėjimo žiedais apvainikuota, Te niekad pavargti Tau neleis.

Laimingas būk, kai vasara pražįsta! Laimingas būk, kai paukščiai grįžta! Laimingas būk ir rudenį ir žiemą, Laimingas būk kiekvieną dieną!!

Linkiu svajonių išsipildymo ir meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį, priverstų pasijusti laimingiausiu žmogumi pasaulyje .

Gimimo dienos proga tegul tau skamba pats gražiausias valsas, pati skambiausia daina. O nebylus mano žodžiai teprimena neblėstantį sveikinimą.

Aš noriu palinkėti tau žvaigždėtų metų Ir tyro nuostabaus dangaus, Kad siela eitų laimės laiptais, – Juk laimės niekada nebus per daug.

Žydrą dangų, laimę ir meilę, gražiausius žiedus, pagaliau – visa tai, kas brangiausia, skiriu gimimo dienos proga

Tu nepaprastas esi, Seneli – užtarianti ir dosni ranka. Tau dėkojame ir linkime laimės, mes bučiuojame Tavas rankas. Mylime Tave!

Papuošti sidabru smilkiniai, O širdy viešpatauja ramybė. Išauginti vaikai, nugalėti vargai, Praeity vėl praėjusių metų grožybė. Tad būkit laimingi ir gyvenkit ilgai, Lai gegužiais žaliais ir gruodžiais žvarbiais Eina metai žingsniukais mažais.

Gerai, kad širdyje jaunystė nesušąla. Gerai, kad tu gyventi, juoktis, dirbti vis gali. Laimingas, kad ištiest pagalbos ranką, patart, paguost, padėt  pirmas visada esi. Myliu Tave Seneli!!! 

Seneli! Ilgiausių metų palinkėsi, tegul nebus juose rudens. Takai pavasario gėlėm nusėti ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, daug sukakčių dar Tau atšvęst. Dainuot širdyj gyvenimą kas dieną ir laimėj bei džiaugsme gyvent! 

Koks nuostabus esi, Seneli — Jaunesnis Tu už mus visus! Nei Tau paširdžius naktį gelia, nei Tu būni kada rūstus… Sveikinu Tave, mylimas ir geras Seneli!!!

Juk nesenai dar buvote tėvelis,
O štai dabar, jau esate senelis.
Šia didžia proga sveikiname Jus 
Ir linkim užaugint anūkelius,
Sulaukti metų dar ilgų,
Kad anūkėliai džiaugtųs savo dieduku.

Su gimtadieniu!

Ilgiausių metų palinkėsim,
Tegul nebus juose rudens.. Takai, pavasario gėlėm nusėti,
Ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, Daug sukakčių dar Tau atšvęst,
Dainuot širdy gyvenimą kas dieną.. Ir laimėj bei džiaugsme gyvent! Sveikiname seneli su gimtadieniu!

Seneli, mes sveikiname jus!
Linkime šiltų žiemų ir ilgų metų! Neliūdėk, nesiraukik, juokis! Bučiuok savo močiutę dažniau! Žinok, kad mes visada su tavimi.
Jei kas, mes jums be jokios abejonės padėsime …
Su švente, seneli! Su gimtadieniu!

Būti tavo anūke – tokia laimė!
Aš žinau, man labai pasisekė!
Taigi, tegul jūsų kelias būtų lygus.
Sveikata stipri, ilgus metus,
Tegu laimė bus amžina ir didžiulė,
Ir jūsų šeimoje amžinai būtų šviesa.

Su gimtadieniu seneli!

Senelio gimtadienio sveikinimų idėjos

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių gimtadienio sveikinimų seneliui. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais senelio gimtadienio sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt