Naujametiniai sveikinimai

Naujieji Metai – viena svarbiausių švenčių daugeliui žmonių. Surinkome daug įvairių Naujametinių sveikinimų, kad galėtumėte originaliai pasveikinti savo draugus ir artimuosius.
Naujametinių sveikinimų navigacija:
Naujametinių sveikinimų navigacija:

Linksmi Naujametiniai sveikinimai

Linksmi sveikinimai Naujiems Metams padės jums pralinksminti artimuosius ir sužibėti prie Naujųjų Metų stalo!

Naujaisiais 202(-) metais linkiu tau 12 mėnesių sėkmės, 366 dienų juoko, 8784 valandų džiaugsmo ir 527 040 minučių laimės!

Nėra geresnio meto kaip Kalėdos, kad palinkėti Jums sėkmės, Nėra nuostabesnio laiko kaip Naujieji, kad suteikti Jums vilties.

Linkiu, kad ateinantys metais būtų patys sėkmingiausi iš visų 202*-ųjų, kurie tik kada buvo, ir kurie dar bus! 😉

Džiaukis Naujųjų metų švente kaip vaikystėje! T.y., išgerk vaikiško šampano ir nulūžk nesulaukus vidurnakčio…

Aš esu Šaltis, Senis Šaltis.
Aš sugrįšiu.
Jėga bus su manimi.
Tegul Naujųjų metų jėga būna ir su tavimi!

Jau ateina nauji metai,
Vietoj sniego šlapi batai,
Bet neverta daug liūdėti –
Laikas linksmintis pradėti.
Kepti bulką ir viščiuką
Ir atkimšti buteliuką.
Su Naujais Metais!

Nauji Metai jau ant slenksčio,
Lėkštėje ataušo barščiai,
Tortas po egle nukrito,
Draugas pastalėj nusmigo,
Bet nepaisant šių vargų,
Tave pasveikinti skubu!

Tegul Naujaisiais metais tave aplanko tiek laimės dienų, kiek burbuliukų pakils vidurnakčio šampano taurėj!

 Kalėdų Seneli Šalti Gero kelio. Daug gerų gerų dienų, Tau rašau aš šį laiškelį, Prisimink kur gyvenu. Nukasiau nuo kelio sniegą, Nebėda jei naktį sni i igs. Mano sargis, jis nemiega, Prie vartelių pasitiks. Visiem linksmų Kalėdų ir Naujųjų metų.

Naujametiniai burtai: jei vidurnaktį suskaičiuosi 11 laikrodžio dūžių, tai bus geri metai, jei 13 – prasti, o jei 12 – tai laikyk, kad iš vis nešventei, nes šampanas baigėsi per anksti!

Beiga deinas, beiga meta, jau veiziek i Nauji meta. Jei daba prie stalą siesi, už Naujuosius tostą rėši, gerk lyg dogną už senus, už tėvynę, už draugus. Kai pradės veikt šnapsa kera, toukart bus jau laba gera.

Vilkas ėda keptą antį,
Besmegenis krapšto dantį.
O snieguolė su nykštukais,
Ruošia dovanas vaikučiams.
Zuikis nešasi saldainį,
Lapė ruošiasi į puotą,
O Kalėdų Senis rengias
Atvažiuot į mūsų šventes.
Išdalinti dovanėles,
Paklausyti pasakėlių,
Kad pasveikintų visus
Ir drauge atšvęstų Naujus Metus!

Šampaniukas burbuliuoja
Ir Naujieji jau atjoja!
Jei tik švęsi su saiku,
Jie tikrai atlėks laiku.

Slenka, bėga metai,
Štai ir vėl žiema.
Su Naujaisiais Metais
Sveikinu Tave!

Džiaugsmingų laimės valandų jau pilnos taurės, iš jų geriu ir aš, ir tu geri! O tai reiškia viena – Naujieji metai bus labai geri!

Seni metai kojas krato, verkia ir vaitoja, kad visi Naujųjų metų laukia išsižioję…

Prasmingi Naujametiniai sveikinimai

Prasmingi Naujametiniai sveikinimai padeda susimąstyti, įgauti motyvacijos ir mentaliai pasiruošti Naujiems Metams.

 Žiemos taku šventės jau atėjo, Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, Lai sunkios valandos Jums pralekia lyg vėjas, O laimės dienos slenka pamažu.. . . Su Naujaisiais Metais!

 Kad sniegas virstų pinigais, O šaltis meile ir paguoda, Kad širdį džiugintų namai Ir kad užtektų tiek, kiek duota. Su Naujaisiais Metais

Kalėdų šventės nuskamba varpais, Kaip visos šventės jos ateis ir vėl praeis. Lai linksmos būna jos! Na, o Naujais Turtingi būkite idėjom ir darbais.

Lai Šv. Kalėdos, Naujieji ant savo delnų neša šilumą, džiaugsmą, kantrybę. Tegul slenkstį Tavo namų tyliai peržengia meilė ir ramybė.

 Pusiaunakčio tyla, Tik šerkšnas krenta. Kažkur žvaigždynų Mirgantis lietus. Išeikim į Kalėdų naktį, išeikim į Naujus Metus. Tegul jie bus Ir saulėti, , , ir šviesūs, Šakelėj eglės vasaros dainuos. Tegul atneš Ko metų metais ieškom Ir laimė mus lydės Visuos keliuos.

Šventų Kalėdų džiaugsmas Apglėbia šiluma. Jau artinasi šventė, Palaimą nešdama. Ir suvirpės vėl širdys Nuo spindinčių kerų. Linksmų šventų Kalėdų Ir   metų Jums gerų! 

Su Naujais – džiugesniais,
Su Naujais – prasmingesniais,
Su Naujais į priekį vedančiais,
Su Naujais mums daug ką žadančiais,
Su Naujais – tik gėrį sėjančiais,
Su Naujais – jau greit artėjančiais!

Naujieji Metai – tai tarsi atskaitos taškas, kai įvertiname per metus atliktus darbus ir skubame imtis naujų, didesnių. Gražiausių švenčių proga nuoširdžiai linkime kūrybinių idėjų, sėkmingų darbų, ir optimizmo.

 Ar norim, ar ne, bet iš šalčio delnų Kalėdos alsuoja į langą šerkšnu Šuoliuoja Naujieji žvaigždėtu taku – Taip metai iš metų, ir viskas ratu. Ar norim – nenorim, jie neša mus vėl Į naują rytojų tikriausiai todėl, Kad viską pradėtume jau be klaidų.. Ir meilė pripildytų širdis visų! 

Ne sniego pukas leidžiasi žemėn, Ne balti obelų žiedai – Tai angelai Kalėdų naktį, Pragydo žemėj nelauktai ! Vaikeliui gimusiam aukojam Kilniausius j jausmus mūsų širdžių, Tautos kančias po kojom klojam – Išgirski balsą prispaustų. Seni ištirps lyg vandeny, Ateis Kalėdos, Nauji ateis – ir girs, ir teis, Ir skausmo bus, ir džiaugsmo bus, Ir vis tik laikas – nuostabus …

Šv. Kalėdų nuostabi naktis Tegul išsklaido nerimą ir baimę, Tegul užgimsta vėl nauja viltis, Kuri tikėjimą gyvenimu grąžina. Tegul sugriūva ir prasme e enga viskas, kas žmogiškumo šviesą tik užstoja, Tegul Naujųjų Metų sniegas Visas skriaudas tiktai džiaugsmu užkloja.

Šviesių minčių ir palankaus sprendimams vėjo,
Visiems, kurie kažko nespėjo,
Ar darbą didelį rytojun įsirašė,
Visiems, kurie mokėjo duoti, o ne prašė,
Kad sveikata ne ligomis primintų,
Jog daug takų yra dar nepramintų,
Kad kitąmet jėgų ir sau pakaktų,
Širdis ir protas muštų vienu taktu!

Kiti Naujametiniai sveikinimai

Čia surinkti kiti sveikinimai Naujiesiems Metams, kurie nepatenka į pirmąsias dvi kategorijas.

 Įžiebk kibirkštį vilties Šventų Kalėdų tylią naktį. Tegu Naujieji nešykštės Džiugių akimirkų, Geros sveikatos.

 Jau snaigės beldžias į duris, Jau senis lipa per stogą, Jau saliutai čia, Jau šventės čia.. Su šventėm!

Džiaugsmingi varpeliai Aukštyn širdis kelia. Šv. Kalėdų žvaigždelė šviesiai žėri. O metai Naujieji mums spindi atėję

Svajonių ir vilčių naktis. Naktis lyg pasaka žvaigždėta, Kalėdos nejučia ateis, tarsi stebuklas pažadėtas. Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Kalėdos – tai stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus, Kai orai būna mums pavaldūs Ir džiaugsmas užgožia vargus. Su artėjančiais Naujaisiais Metais!

Tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys – meilės, džiaugsmo ir vilties.

Lai Šv. Kalėdų ramybę ilgam pasilieka Jūsų namuose, lai Naujieji, įžengė su dvyliktuoju dūžiu, tampa gera naujų metų pradžia.

Lai naujametinių žvakučių liepsnoje sutirpsta visos senųjų metų bėdos, o išaušęs Šv. Kalėdų rytas teatneša sėkmę, stiprybę ir viltį

Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia, Daugiausia – sveikatos, giedriausių dienų, Šeimyninės laimė ės ir metų ilgų.

Įsileiskite į gyvenimą daugiau spalvų, neleiskite svajonėms ir likti tik svajonėmis! Telydi šypsena visus metus, o kiekviena diena pažeria džiugių staigmenų.

Gražios ir linksmos Naujųjų šventės mylimų žmonių apsuptyje. Ateinantys metai tebūna pilni gerų, smagiai nusiteikusių draugų ir atneša daug įsimintinų akimirų!

Naujųjų metų naktį mėgaukimės gerų draugų kompanija, šypsenomis ir užburiančia šventės atmosfera. Tegu ateinančių 202(-) metų kiekviena diena būna kupina įsimintinų akimirkų ir darnos!

Naujametinių sveikinimų idėjos​

Šiame puslapyje surinkome ir dovanojame jums daugybę nuostabių Naujametinių sveikinimų. Taip pat siūlome jums galimybę pasidalinti savo sugalvotais Naujametiniais sveikinimais, o mes juos patalpinsime!

© 2023 – 60.lt