Ką padovanoti Mamos dienos proga?

Pripažinkime, mamos yra mūsų stipruolės ir šaunuolės, todėl Mamos diena turėtų būti
pažymima ypatingai. Kad tai pasiektume, reikalinga prasminga ir originali dovana. Jei
nesugalvojate tinkamos dovanos idėjos, šiame straipsnyje pasisemsite įkvėpimo.

Mamos dienos prasmė

Mamos diena švenčiama visame pasaulyje. Šia švente pabrėžiamas mamos vaidmuo
šeimoje, visuomenėje. Mamos dienai sveikinimai paprastai parenkami prasmingi, nes norima parodyti, kad būtent mama su rūpesčiu užaugina vaiką, ji yra globėja, meilės skleidėja.

Žinoma, tinka ir šmaikštūs, netikėti padėkos žodžiai bei dovanos, nes svarbiausia – parodyti savo mamai dėmesį, priversti ją pasijusti išskirtine.

Unikalios Mamos dienos dovanų idėjos

Nors ir kaip gerai pažinotumėte savo mamą, mamos dienai atvirukai išrenkami lengvai, tačiau parinkti tinkamą dovaną gali būti kebloka. Juk norisi, kad dovana būtų nesenstanti, elegantiška, praktiška, o dar ir suteiktų teigiamų emocijų. Norite, kad dovana mamai būtų išties unikali? Pasinaudokite mūsų siūlomomis dovanų idėjomis.

Įrėminta fotografija

Mamos diena dovanos nebūtinai turi būti brangios. Jos gali būti kuklios, bet be galo nuoširdžios. Viena tokių dovanų – tai įrėminta mamos ir sūnaus ar dukros fotografija. Mamos mėgsta prisiminti gražias akimirkas, praleistas su vaikais, tad tokia dovana paglostys jos širdį. Beje, rėmelis nuotraukai gali būti rankų darbo. Tokiu būdu parodysite, jog apie dovaną daug galvojote, jai skyrėte daug laiko.

foto remelis mamai

Mamos mėgstami saldainiai arba sausainiai

Kodėl gi mamos dienos sveikinimai negalėtų būti saldūs kaip ir jos meilė? Galbūt iš pirmo žvilgsnio mintis dovanoti saldainių ar sausainių dėžutę atrodo banaloka, tačiau mama tikrai ras akimirką, kada pasmaližiauti, o smaližiaudama prisimins dovaną įteikusį asmenį. Jei tik mokate gaminti saldainius ar kepti sausainius, galima dovanoti namų gamybos saldumynus.

Mamos mėgstamos gėlės

Gėlės yra puiki dovana mamos dienos proga. Ir šiuo atveju visai nesvarbu, kad tai trumpalaikis džiaugsmas. Juk mama pamerks gėles svetainėje arba virtuvėje ir keletą dienų jausis pakylėta.

O ar ne tam yra šventės? Jei norisi ypatingesnės dovanos, išrinkite unikalią floristo sukurtą puokštę. Pagalvokite, kokių spalvų ir rūšių gėles ji mėgsta ir užsakykite individualizuotą dovaną savo vienintelei ir nepakartojamai mamai.

geles grazios mamos gimtadieniui

Papuošalas

Jei norite Mamos dienos dovanos, kuria mama džiaugtųsi visą gyvenimą, padovanokite jai gražų papuošalą. Tai galėtų būti pakabutis, auskarai, segė. Būtų šaunu, jei papuošalas turėtų kokią nors simbolinę prasmę arba būtų papuoštas pirmąja mamos vardo raide. Dukros auksarankės galėtų papuošalą sukurti ir pačios.

papuosalai mamos gimtadienio proga

Dovanų kuponas

Dovana mamai Mamos dieną gali rimtai apsunkinti jūsų protą ir jausmus. Ką nupirkti, jei su mama bendraujate mažai ir neįsivaizduojate, ko būtent ji norėtų? Šiuo atveju galima tiesiog padovanoti dovanų kuponą.

Ar tai bus dovanų kuponas į grožio saloną, ar tam tikros sumos kuponas mėgstamai jos drabužių parduotuvei, nuspręsite tuomet, kai apgalvosite, kokie yra jos hobiai ir prioritetai. O jau tuomet ji išsirinks parduotuvėje tai, kas jai prie širdies. Tiesiog genialu!

Kavos aparatas

Kokia dovana mamai Motinos dienos proga galėtų būti praktiška, įdomi ir graži? Prabangus kavos aparatas. Jei tik mama mėgsta kavą ir ruošia ją namuose pačiais įvairiausiais būdais, ji tikrai nudžiugs atidariusi dėžę, kurioje slepiasi šiuolaikiškas kokybiškas kavos aparatas.

Beje, smagu ir tai, kad kaskart pas ją užsukę į svečius ir patys paragausite išskirtinės kavos ir turėsite apie ką su mama pasikalbėti. Juk tikri kavos gurmanai apie kavą gali kalbėti visą valandą.

kavos aparatas dovana

Chalatas

Padovanoti chalatą – išties racionali staigmena mamai. Net jei ji turi mėgstamą chalatą, į kurį įsisiaučia šaltais žiemos vakarais, galite padovanoti plono audinio chalatėlį vasarai. Geriausia dovanoti vienspalvį chalatą iš kokybiško audinio. Taip būsite garantuoti, kad chalatas atitiks jos skonį. Gėlėtas ar karoliukais siuvinėtas chalatas tiks tik tuomet, jei tikrai gerai pažįstate jos stilių.

jaukus chalatas mamai

Įdomi knyga

Jūsų mama yra iš tų mamų, kurios vakarais mėgsta skaityti įtraukiančias meilės istorijas arba detektyvus? Tuomet dovanokite jai knygą. Tai galėtų būti Margaret Mičel „Vėjo nublokšti“, Delios Owen „Ten, kur gieda vėžiai“ arba kita unikali istorija. Žinoma, būtina įsitikinti, kad tokios knygos mama dar neskaitė ir neturi savo bibliotekoje.

idomi knyga doavana mamai

Prabangus vynas

Butelis prabangaus vyno – tikrai ne pats prasčiausias siurprizas mamai Mamos dienos proga. Vynu ji galės pavaišinti tėtį, suaugusius vaikus, kitas mamas ar koleges, kurios susirinks kartu paminėti Mamos dieną. Nors vynas bus išgertas ir tokia dovana neišliks ilgam, tačiau juk svarbiausia yra geros emocijos šią konkrečią akimirką. Mamos diena yra tam, kad ja pasidžiaugtume.

Sijonas

Ilgas, gražaus audinio sijonas visuomet tinka moteriai. Dovanodami tokią dovaną mamai turite įsitikinti, kad parinksite tinkamą dydį. Kita vertus, parduotuvėse paprastai yra galimybė naują prekę pakeisti kita, jei dydis netiko. Dukra galėtų įsigyti tokį patį sijoną kaip dovanojamasis ir pati jį dėvėti. Tai būtų gražus gestas, parodantis, kad dukra ir mama turi stiprų ryšį.

Kvepalai

Galite tik įsivaizduoti, kaip dažnai jūsų mama užsuka į kvepalų parduotuvę ir blizgančiomis akimis žiūri į kvepalus, kurie jai šiek tiek per brangūs. Nupirkite kokybiškų kvepalų mamai ir priminsite jai, kad ji yra moteris ir gali save šiek tiek palepinti. Jei abejojate dėl mėgstamo mamos kvapo, privenkite itin saldžių ar netradicinių kvapų.

prabangus kvepalai mamos gimtadieniu

Rankinė

Rankinė yra svarbus moters garderobo elementas. Dovanokite mamai Iš šiaudų pintą rankinę vasarai arba kokybišką odinę rankinę žiemos ir rudens sezonui. Ne tiek svarbu, kad ji būtų talpi ar praktiška, nes mama tikriausiai vis vien turi mėgstamą savo rankinę. Tai greičiau bus rankinė, kurią ji nešios išskirtinėmis progomis, todėl nepabijokite drąsesnio rankinės įvaizdžio.

Veido priežiūros priemonių rinkinys

Mūsų veidas patiria įvairius veiksnius: saulę, vėją, šaltį. Natūralu, jog veido odai reikia ypatingos priežiūros. Mamos, skubėdamos rūpintis šeima ir darbu, ne visada skiria savo veidui tinkamą dėmesį. Mamos dienos proga padovanokite jai kokybiškų veido priežiūros priemonių ir ji tikrai įvertins tokį dėmesį.

Perkant tokią dovaną svarbu žinoti, koks yra mamos odos tipas ir kokios pagrindinės problemos jos veido odą kamuoja. Tai nesunkiai išsiaiškinsite pokalbio su mama metu. Svarbu neišsiduoti, kad tai susiję su staigmena Mamos dienai.

Dar kelios pastabos apie dovanas Mamos dienai

Jei neišsirinkote nei vienos dovanos iš mūsų pasiūlyto sąrašo, nieko tokio. Svarbu nepamiršti, kad Mamos dienai dovanos tiks tuomet, kai jos atspindės mamos pomėgius, svajones. Kartais tai gali būti tiesiog standartinės dovanos moterims, kurias tinka dovanoti ir kitomis progomis. Tiesa, reikia paminėti, kad prie dovanos būtinai reikės tinkamo sveikinimo. Mamos dienai eilėraščiai, kuriuos tinka deklamuoti greta dovanos, yra be galo panašūs į sveikinimus tėčiui Tėvo dienos proga, todėl idėjų galima pasisemti ir iš šio sveikinimų repertuaro.

Pasidalinti su draugais:

© 2023 – 60.lt