Ką padovanoti vyrui? 10 originalių dovanų įdėjų

Išrinkti išskirtinę dovaną vyrui ne visada lengva užduotis. Šiame straipsnyje pateikiame 10 dovanų įdėjų vyrams.

Originalių dovanų įdėjos vyrui

Vieni jau turi viską, ko nori ir ,regis, jų  niekuo nebenustebinsi. Kiti pasižymi išskirtiniu skoniu ir aukštais reikalavimais. Jeigu norite pagaliau rasti dovaną, kurią iš tikrųjų pamils jūsų vyras, tėvas, senelis ar sūnus, patekote į reikiamą vietą.

Plačiai išnaršėme internetą, ieškodami kelių praktiškų, apgalvotų dovanų, tiksiančių bent vienam iš ypatingų Jūsų gyvenimo vyrų. Pradedant brangesnėmis dovanomis, kurias turėtumėte išsaugoti ypatingam jubiliejui ar gimtadienio progai, baigiant mažais siurprizais, kurie puikiai tiks įvairioms progoms.

1. Maisto gaminimo klasė su pasaulinio garso šefu Gordonu Ramziu.

Viena geriausių dovanų – tai patirtis. Padovanokite savo artimam vyrui galimybę patobulinti kulinarinius įgūdžius. 

Virtuali maisto gaminimo pamoka su aukščiausios klasės šefu Gordonu Ramziu perteiks autentišką patirtį ir žinias. O maisto gaminimas nuo šiol taps maloniu, linksmu vakaro praleidimo būdu.

Maisto gaminimas

2. Mini lauko picos orkaitė

Picų mėgėjai maloniai nustebs sužinoję, kad norint paruošti traškią, burnoje tirpstančią picą nereikia milžiniškos plytų krosnies. Viskas, ko iš tiesų Jums reikia, yra ši kompaktiška lauko picos orkaitė. Jos net nereikia surinkti: tiesiog išpakuokite dėžutę, prijunkite ją prie dujų tiekimo ir pradėkite gaminti šedevrus.

picos orkaite

3. Išgyvenimo patirtis sovietiniame bunkeryje

„Soviet Bunker“ – tai interaktyvus spektaklis, padėsiantis nusikelti atgal į 1984-ųjų metų SSRS. Atvykus į bunkerį teks atsisveikinti su visais savo asmeniniais daiktais ir panirsite į įtampos bei įvairiausių keistenybių kupiną SSRS piliečio gyvenimą. 

Būsite mokomi Sovietų sąjungos himno, tardomi KGB kabinete bei turėsite galimybę pamatyti 1984 televizijos laidas.

Tai autentiška, įspūdžių kupina 3 valandų patirtis, nepaliksianti abejingų.

Sovietinis bunkeris

4. „Coleman“ nešiojamas šaldiklis

Šis „Coleman“ šaldiklis, pasižymintis retro dizainu, yra universali dovana, tinkanti žvejybai, stovyklavimui, ar vakarėliams gamtoje.

Jame telpa net iki 85 gaiviųjų gėrimų skardinių, kurių užteks visai draugų kompanijai karštą vasaros dieną. Taip pat jis sulaiko ledą  keturias dienas, net jei lauko oro temperatūra siekia 32 °C.

Coleman nešiojamas šaldiklis

5. 100 geriausių filmų plakatas

Ar dažnai susiduriate su situacija, kuomet filmo paieškos užtrunka ilgiau nei pats filmas? 

Šiame plakate rasite 100 geriausių filmų, pradedant „Oskaro“ laureatais ir baigiant kritikų pripažintais kino šedevrais. Populiariausi filmai, tokie kaip „Žvaigdžių karai“, „Kasablanka“ ir „Avataras“  privers jus išgyventi įvairiausius emocijas ir paliks gilius įspūdžius, kuriuos prisiminsite dar ilgai.  

Stebėkite šias kino klasikas kartu ir išbraukite jas iš sąrašo, kad atskleistumėte spalvingus kvadratus. Kai nuspalvinsite visus langelius, liks įsimintinas plakatas, papuošiantis bet kurią namų sieną.

 
Filmu plakatas

6. Barzdos priežiūrios ir kirpimo rinkinys vyrams

Jei vyras, kuriam ieškote dovanos, augina barzdą, tai bus puiki staigmena.

Šis barzdos priežiūros rinkinys pasižymi stilinga pakuote, kurioje yra viskas, ko reikia, kad Jūsų vyro barzda atrodytų nepriekaištingai. 

Į rinkinį įeina barzdos šepetys, medinės šukos, aštrios kirpėjo žirklės, barzdos aliejus ir balzamas. 

Reguliarus šių priemonių naudojimas suteiks Jūsų vyro barzdai solidžią išvaizdą.

 
Barzdos priežiūrios rinkinys

7. Ekstremalaus vairavimo kursas

Šio kurso metu išmoksite kaip suvaldyti automobilį netikėtose situacijose bei išvengti auto įvykių. Taip pat turėsite galimybę susipažinti su sportinio kartingo vairavimo ypatumais. Šiame kurse įgytos žinios Jums pravers kasdieniniame gyvenime – žinosite kaip išvengti netikėtų kliūčių kelyje bei suvaldyti slystančią transporto priemonę. 

Mokymus ves profesionalus lenktynininkas bei instruktorius, du kartus tapęs Lietuvos vicečempionu – Rokas Markevičius. 

Ekstremalaus vairavimo kursas

8. Alaus kamštelių žemėlapis

Priežasčių, kodėl vyrai mėgsta alų, yra daug. Tačiau viena svarbiausių yra ta, jog alaus skonis perteikiamas įvairiais būdais – skoniu, aromatu, poskoniu. 

Šis kamštelių žemėlapis – tai galimybė paversti šį vyrišką pomėgį skonių kelione aplink pasaulį, ragaujant alų iš įvairiausių pasaulio vietovių. Šį žemėlapį galėsite lengvai pasikabinti ant sienos ir papuošti bet kurią namų vietą šiuo įdomiu meno kūriniu.

Alaus kamštelių žemėlapis

9. Pasivažinėjimas „Tesla Cybertruck“ mieste

„Tesla Cybertruck“ – tai futuristinis automobilis, pilnai varomas elektra ir galintis išvystyti greitį net iki 209 km/h. Profesionalus instruktorius-šturmanas paaiškins,kaip suvaldyti šį ateities kūrinį ir pajusti jo galią. 

„Tesla” šį ateities automobilį, pasižyminti minimalistine išvaizda bei superautomobilio ypatybėmis, kūrė net 7 metus. Rezervuokite progą dabar, o jau 2022 / 2023m. vasarą galėsite išbandyti šį ateities automobilį.

Tai unikali dovana vyrams, norintiems būti ateities dalimi!

 
Tesla pasivazinejimas

10. Šuolis parašiutu iš 10000 pėdų aukščio

Ši avantiūra puikiai tiks kiekvienam, norinčiam peržengti savo galimybių ribas ir patirti tikrą adrenalino antplūdį.

Tai puiki galimybė patirti net iki 25 sekundžių trunkantį laisvąjį kritimą iš 3 kilometrų aukščio. Šuolis atliekamas kartu su profesionaliu instruktoriumi, kuris išskleis parašiutą ir užtikrins saugų nusileidimą ant žemės. 

Į pasiūlymą įeina:

  • Trumpas instruktažas;
  • Šuolis parašiutu su profesionaliu instruktoriumi;
  • Šuolio diplomas.
Šuolis parašiutu

Galų gale, geriausia dovanų dalis yra matyti jo veidą nušvintantį, kai padovanoji tai, kas pranoksta visus vyro lūkesčius. Didžioji dalis vyrų vertina praktiškas, naudingas ir linksmas dovanas.

Taip pat nepamirškite savo artimus vyrus ir originaliai pasveikinti. Mūsų svetainėje rasite daugybę tėvo dienos sveikinimų, o jeigu norite pasveikinti sūnų, užmeskite akį į sveikinimus sūnaus gimtadienio proga. Taip pat pas mus rasite originalius gimtadienio sveikinimus seneliui.

Pasidalinti su draugais:

© 2023 – 60.lt