Kodėl verta dovanoti elektrinį paspirtuką

Besidairant tinkamų dovanų idėjų savo artimiesiems ar draugams kartais tiesiog galima vadovautis praktiškumo principu ir padovanoti tai, ką galima prasmingai panaudoti kiekvieną dieną. Viena iš tokių dovanų idėjų temų galėtų būti tvarus, draugiškas aplinkai ir šiuolaikiškas būdas judėti. Mintyse klausiate kas tai galėtų būti, atsakome – tai elektrinis paspirtukas.

Elektrinis paspirtukas - šiuolaikiškas būdas judėti

Pastaruoju metu visi kalba apie draugiškumą aplinkai, tvarius sprendimus ir naujas technologijas, kurios galėtų padėti tai užtikrinti. Lig ir tapo aišku kaip reikia elgtis siekiant darnesnių tikslų, o vienas iš pavyzdžių, kuris naujai krypčiai suteiktų postūmį galėtų būti švaresnių transporto priemonių naudojimas savo kasdieninėje veikloje.

Taigi, kodėl mąstant apie dovaną savo artimam draugui, kartu nepagalvojus ir apie savo gimtąją planetą bei nepadovanojus švarios, planetai visiškai nepavojingos dovanos. Šia dovana jūs ne tik suteiksite džiaugsmą savo artimajam, bet kartu ir išreikšite savo poziciją apie tai, koks turėtų būti šiuolaikiškas būdas judėti.

Viena iš tokių šiuolaikiškų švarių transporto priemonių be jokios abejonės yra elektrinis paspirtukas. Paspirtukas be pagrindinio savo privalumo – ekologiškumo, turi ir kitų privalumų, tad siekiant atsakyti į klausimą, kodėl verta dovanoti paspirtuką, būtent apie šiuos privalumus ir bus kalbama toliau šiame straipsnyje.

siolaikiskas elektrinis paspirtukas dizainas

Lavina kūno pusiausvyrą

Kūno pusiausvyra gali pasirodyti kaip gana elementarus įgūdis, kuris kiekvieno iš mūsų buvo įgytas dar kūdikystėje ir atrodo papildomai šia tema kaip nėra ką daugiau diskutuoti. Tačiau dauguma iš mūsų galėtume sutikti su faktu, kad ne visada ir ne kiekvienoje situacijoje gebame išlaikyti kūno pusiausvyrą ir, kad šio įgūdžio lavinimui nėra ribų.

Gera žinia yra ta, kad paspirtukas padeda tobulinti šį vaikystėje išmoktą įgūdį, nes subalansuota kūno pusiausvyrą važiuojant paspirtuku yra lygu papildomiems kūno pusiausvyros įgūdžiams. Taigi, pasirinkdami elektrinį paspirtuką kaip dovaną draugui jūs suteiksite ne tik šiuolaikišką būdą judėti, bet ir prisidėsite prie jo fizinio lavinimo.

Platesnis akiratis

Važinėjimas elektriniu paspirtuku plečia žmogaus akiratį. Norite prisidėti prie savo artimo žmogaus pažinimo ir patirties ugdymo, padovanokite paspirtuką. Pradėjus važinėti nauju el. paspirtuku patiriamas džiaugsmas kiekvieną gali nuvežti į naujas erdves, kuriuose iki tol dar nėra būta.

Žmogui pradėjusiam propaguoti šį judėjimo būdą, gali tekti nustebti, kiek daug elektrinių paspirtukų fanų galima sutikti gatvėje. Negana to, elektrinių paspirtukų bendruomenė nuolat auga, tad tampant jos dalimi atsiranda naujos neišsemiamos socialinės sąveikos galimybės.

elektrinis paspirtukas ziema

Šypsena

Buvimas lauke – tai puiki streso mažinimo forma, kuri tampa dar veiksmingesnė važinėjant elektriniu paspirtuku. Ir nors el. paspirtukai nėra tiesioginis sprendimas nuo šiandien mus lydinčio intensyvaus gyvenimo būdo, vis dėlto jie padidina geros nuotaikos trukmę, nes važinėjant el. paspirtuku negalima nesišypsoti, o nevažinėjant juo, negalima negalvoti apie tai, kada vėl bus galimybė su juo važiuoti.

Pabandykite akimirkai įsivaizduoti, kad gatvėje sutikote žmogų važiuojantį paspirtuku, kurį jūs jam padovanojote. Kaip manote ar to žmogaus veidą tuo metu puoš šypsena ar veidas išliks šaltas ir statiškas?

elektrinis paspirtukas

Praplečia judėjimo galimybes

Elektra varomi paspirtukai visame pasaulyje buvo pripažinti už tai, kad jie praplečia judėjimo galimybes sveikatos sutrikimus turintiems žmonėms, kurie dėl šių sutrikimų negali vairuoti automobilio ar minti dviračio pedalų.

Jeigu dovaną renkate vyresnio amžiaus grupei priklausančiam draugui ar artimajam, kuriam ilgesnes distancijas vaikščioti yra sunku, o viešasis transportas nepasiūlo patogių sprendimų, pabandykite padovanoti elektrinį paspirtuką ir galbūt pasirodys, kad šia dovana jūs savo draugui sukūrėte šiek tiek papildomo komforto bei naudos sveikatai.

Saviraiškos priemonė

Dovanos rinkimas savo draugui ar artimam žmogui dažniausiai yra intymus užsiėmimas, nes tai išduoda ryšį tarp jūsų ir to žmogaus, kuriam renkate dovaną.

Pavyzdžiui, jei planuojate padovanoti kompaktinę plokštelę ar knygą, turite žinoti, kokį muzikos stilių ar kokią literatūros srovę šis žmogus mėgsta.

Panašiai yra ir su rūbais, gėlėmis ir kitais daiktais, ką be dovanotumėte jūs turite atsižvelgti į to žmogaus pomėgius ir skonį. Gauta asmeniška dovana, kaip ir kiekvienas asmeniškas naudojamas daiktas padeda išreikšti save.

Pavyzdžiui, gavęs dovanų atitinkamo stiliaus ir spalvos rūbą, žmogus vilkėdamas jį tarsi išreiškia save. Šią funkciją gali atlikti ir paspirtukas. Populiarėjant šio tipo transporto priemonėms, plečiasi ir jų dizaino bei funkcionalumo pasirinkimai.

Atsižvelgdami į savo draugo skonį, jūs galite išrinkti tinkamos spalvos, dizaino ir funkcionalumo paspirtuką, kuriuo važinėdamas draugas turės galimybę išreikšti save bei tokiu būdu jaustis puikiai.

elektrinis paspirtukas vietoje automobilio

Elektrinis paspirtukas - puikus alternatyvus transportas

Elektrinis paspirtukas suaugusiems yra puiki alternatyva daugeliui transporto priemonių. Jeigu planuojant išvyką nėra būtina gabenti didelio ir sunkaus bagažo ir, jeigu išvykos tikslas nėra kelionė į užmiestį, paspirtukas gali puikiai atitikti tradicinio transporto poreikius.

Augant paspirtukų paklausai ir augant paspirtukui keliamiems reikalavimams paspirtukai natūraliai tobulėja. Šiuo metu prekyboje jau yra paspirtukų baterijos, su kuriomis galima įveikti 100 km. atstumą ir kurias galima pakankamai greitai įkrauti.

Reikalui esant su savimi galima turėti papildomą bateriją skirtą papildomam atstumui nuvažiuoti. Daugumą šiuolaikiškų paspirtukų turi priekinį LED žibintą, kurio pagalba galima važiuoti ir tamsiu paros metu.

Kai kurie ilgesnes distancijas įveikiantys paspirtukai komplektuojami su sėdimąja vieta, turi amortizacijos sistemą ir yra pritaikyti važiuoti bekelei bei kalnuotam reljefui.

Tad, jeigu jūs svarstote apie galimybę kažkam padovanoti rimtą ekologišką ir šiuolaikišką transporto priemonę išvykoms į darbą ar kitur, elektrinis paspirtukas yra kaip tik ta traspsorto priemonė, kurią vertėtų pasirinkti.

elektrinis paspirtukas judejimo galimybes

Valstybės kompensuojama įsigijimo suma sukuria pretekstą dovanos istorijai​

Paspirtukas yra gera dovana draugei ar draugui ir dėl to, nes dovanodami šią dovaną turite galimybę sukurti ir dovanos gavėjui papasakoti įdomią istoriją apie paspirtuko atsiradimą. Istorija galėtų skambėti maždaug taip:

„Pameni tą mano seną grabą, kurį užkūrus visas kiemas paskęsdavo rūke, o jam važiuojant jo keliamą triukšmą buvo galima girdėti net gretimame kvartale? Tai va, vieną dieną pagalvojau, kad retai su juo kur bevažiuoju, o stovėdamas kiemo aikštelėje jis tik nuotaiką gadina ir taip begalvodamas prisiminiau tavo artėjantį gimtadienį.

Prisiminiau ekologiją ir valstybės teikiamą kompensaciją paspirtukui įsigyti, tuo atveju, jeigu į laužyną atiduodi utilizuoti seną transporto priemonę. Kaip sugalvojau, taip ir padariau, šis paspirtukas būtent taip ir atsirado ir tavo gimtadienis buvo akstinas jam atsirasti. Taigi, sveikinu su gimtadieniu, drauguži, gero kelio.“

elektriniai paspiirtukai nuomai

Prie elektrinio paspirtuko nepamirškite pridėti ir sveikinimą

Net, jeigu elektrinį paspirtuką dovanojate savo geriausiam draugui ar kitam labai artimam žmogui, nepamirškite suasmeninti dovanos prie jos pridėdami iš anksto ant kortelės ranka parašytą sveikinimą.

Sveikinimų idėjų galite pasisemti iš 60.lt sveikinimų portale publikuojamų sveikinimų. Jeigu elektrinis paspirtuką ketinate dovanoti Kalėdų proga, tinkamą sveikinimą galite išsirinkti iš kategorijos Kalėdiniai sveikinimai. Tematinių sveikinimų galite rasti ir gimtadienio sveikinimus, vardadienio sveikinimuose ar kituose sveikinimų kategorijose mūsų interneto svetainėje.

Pasidalinti su draugais:

© 2023 – 60.lt