Pačios populiariausios kostiumų idėjos Helovino vakarėliui

Artėja ilgai lauktas Helovino vakarėlis ir natūralu, kad kyla klausimas: kokį kostiumą vakarėliui pasirinkti šįmet? Ar jis turėtų būti juokingas? Baugus? O gal itin seksualus? Pateiksime populiariausias Helovino vakarėlio kostiumų idėjas.

Kaip galima apsirengti per Heloviną?

Kai tik prisireikia Helovyno vakarėlio kostiumo, tikriausiai imate skambinti draugams ir klausiate, ar neturi kur nors spintoje užsilikusio kostiumo. Arba dar blogiau: desperatiškai bandote ką nors pasiūti iš turimų drabužių. Tačiau toks spontaniškumas retai kada baigiasi teigiamais rezultatais. Kad taip nenutiktų, siūlome pradėti ruoštis vakarėliui šiek tiek iš anksto.

Pavyzdžiui, galite bent perskaityti šį toliau pateiktą populiariausių Helovino kostiumų sąrašą. Žinodami kokia Helovino apranga jums patiktų, galėsite iš anksto ieškoti tinkamų aksesuarų ir audinių. Apgalvotas ir kruopščiai paruoštas kostiumas atrodys nepriekaištingai.

Net jei pasinaudosite Helovino kostiumų nuoma, bent apmąstysite, koks kostiumas labiausiai tiktų jūsų kūno sudėjimui, kas išryškintų jūsų veido bruožus ir panašiai.

helovinas svente

Helovino aprangų idėjos

Ragana

Geri Helovino vakarėliai tiesiog neįsivaizduojami be raganų. Daugelį dešimtmečių Amerikoje raganos kostiumas buvo bene populiariausias Helovino kostiumų pasirinkimas. Jei norite išties unikalaus raganos kostiumo, paieškokite idėjų žinomuose kino filmuose arba knygose apie raganas. Žinoma, prekyboje rasite išties unikalių raganų kostiumų, todėl prireikus galėsite įsigyti kostiumą su raganos skrybėle, šluota, net priklijuojama nosimi.

ragana apranga helovinas

Klounas

Klouno kostiumo istorija nėra tokia sena kaip raganos, tačiau tai taip pat gana populiarus kostiumas. Dėvint klouno kostiumą Helovino vakaras tikrai nebus liūdnas, nes klounai sukelia juoką. Kostiumo idėjų galite pasisemti tiek iš pantomimos, tiek iš cirko klounų aprangos. Beje, klouno kostiumas gali būti ne tik linksmas, bet ir baugus.

Juk tiek daug siaubo filmų pavertė klouną baugiu personažu. Rinktis linksmąjį ar baisųjį klouno kostiumą – spręskite pagal savo nuotaiką arba vakarėlio organizatorių padiktuotą stilių.

helovinas klounas

Piratas

Kad Helovino vakarėlis namuose netaptų liūdnu pasisėdėjimu, jame turėtų būti kuo daugiau įžūlių personažų. Nėra įžūlesnio personažo kaip piratas. Pirato ar piratės kostiumai užsienyje populiarūs ne vien per Heloviną.

Kai kuriose šalyse vyksta originalūs piratų festivaliai, kur susirenka išties spalvinga minia. Kostiumą siūkite remdamiesi filmu „Karibų piratai“ ar kitais pavyzdžiais kine. Į pirato kostiumo dvasią galima įpinti tiek romantikos, tiek siaubo elementų.

helovinas piratas

Vampyras

Norite Helovino kostiumų idėjos, kuri šiek tiek šokiruotų ir keltų siaubą? Ieškokite vampyro arba vampyrės kostiumo. Nuo pat Drakulos personažo atsiradimo vampyrai tapo gana patraukliomis būtybėmis. Daug šiuolaikinių filmų vaizduoja vampyrus kaip komiškus, seksualius, mistiškus, draugiškus padarus, kuriems būdingos ir žmogiškos savybės.

Beje, daugumą vampyrų kostiumų įkvepia angliška viktorijos epochos apranga. Jeigu į Helovino vakarėlį ruošiasi mažieji, jie taip pat noriai pasirinks šį personažą. Ypač, jei rasite guminius įstatomus vampyro dantis. Kitu atveju pravers Helovino veido piešiniai – juk aštrius iltinius dantis ant veido galima tiesiog nupiešti.

vampyras ragana helovimas

Velnias

Helovinas Lietuvoje neturi gilių tradicijų, todėl idėjų paprastai semiamės iš Amerikos kultūros. Vakaruose itin populiaru persirengti velniu ir tai nėra mums svetimas personažas, nes lietuvių tautosakoje taip pat turime velnią. Velniui reikės ragų, uodegos, galbūt rankoje reikėtų laikyti šakę.

Vis dėlto, jei pasidomėsite lietuviškojo velnio išvaizda, paaiškės daug įdomių dalykų. Pavyzdžiui, kai kur minima, kad velnias sietinas su žalia spalva. Tad gal vertėtų sukurti unikalų žalią kostiumą? Beje, velnias mūsų pasakose dažnai gyvena pelkėse, todėl galima būtų apsivynioti aplink kaklą žolynų girliandą ar net sukurti unikalų pelkių pabaisos kostiumą.

velnio apranga vaikams helovinui

Skeletas

Beveik visos Helovino aprangos idėjos yra susijusios su anapusiniu pasauliu, tamsa. Todėl natūralu, kad populiaru apsirengti skeletu. Tai gana paprastas kostiumas, kuris atrodo linksmai ir įspūdingai. Paprastai tai juodas viso kūno kombinezonas su baltais kaulų piešiniais.

Skeletas – tai tiesiog Helovino vakarėlių klasika, todėl kostiumą verta rinktis tuomet, kai bijote prašauti pro šalį arba nenorite išsiskirti iš minios. Gera žinia ta, jog skeleto kostiumas puikiai atrodo prie kitų personažų, todėl jei į vakarėlį ruošiatės kaip pora, vienas drąsiai gali vilktis skeleto kostiumą.

skeletas makiazas helovinas

Vaiduoklis

Helovino vaiduokliai ne mažiau populiarūs nei kiti helovininiai kostiumai. Taip pat tai yra populiariausias tinginčiųjų pasirinkimas. Juk galima net pašmaikštauti, kad šiam kostiumui sukurti pakanka senos baltos paklodės ir žirklių. Apsirengę tokiu kostiumu vakarėlyje būsit neatpažįstami, todėl tai gali būti puikus būdas padaryti draugams staigmeną.

Beje, kurdami vaiduoklio kostiumą neribokite fantazijos. Juk tai gali būti spalvotas vaiduoklis arba vaiduoklis-mokslininkas, vaiduoklis-gyvūnas ir panašiai.

vaiduoklis apranga

Kaliausė

Gana populiaru per Helovino vakarėlį apsirengti kaliause. Ypač, jei tai Helovino vakarėlis vaikams. Šio kostiumo dvasia yra komiška, tačiau gerai prie jo padirbėjus jis gali tapti ir baugiu ar net seksualiu kostiumu. Idėjų semkitės iš pasakos „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“ ar kitų pasakų. Pagrindiniai kaliausės atributai – tai nušiurusi skrybėlė, kaimo stiliaus kelnės ar kombinezonas, iš drabužių kyšantys šieno kuokštai.

Šikšnosparnis

Šikšnosparniai Helovino metu išgyvena savo aukso amžių. Jie naudojami įvairiose dekoracijose, o šikšnosparnio kostiumas taip pat nėra išimtis. Beje, šikšnosparnio kostiumai yra itin mieli Helovino kostiumai kūdikiams. Jei į Helovino vakarėlį keliausite su visa šeima, būtų linksma net visą šeimyną aprengti šikšnosparniais. Šis kostiumas taip pat labai tinka į porą vampyrui arba raganai.

siksnosparniai helovinas

Mumija

Helovyno vakarėlio idėjos gali būti pačios netikėčiausios, tokie gali būti ir kostiumai. Galite apsirengti mumija ir gąsdinti šventės dalyvius. Šis kostiumas šiek tiek panašus į vaiduoklio kostiumą savo paprastumu. Jam prireiks vienspalvių drabužių ir baltos medžiagos juostų, kuriomis apsuksite savo drabužius.

Kad juostos laikytųsi, vietomis jas teks prisiūti. Čia galima naudoti ir paprasčiausią bintą. Žinoma, kostiumų nuomos parduotuvėje rasite jau paruoštą originalų mumijos kostiumą. Mumijos kostiumas puikiai tinka į porą su vaiduoklio kostiumu.

mumija apranga helovinas

Juoda katė

Helovino vaišės ir linksmybės beveik neįsivaizduojamos be juodų kačių. Paprastai jos yra raganų palydovės, tačiau į vakarėlį gali ateiti ir vienos. Beje, turime omenyje ne tik kates, bet ir katinus. Vyrams šis kostiumas taip pat tinka ir yra gana populiarus jų tarpe. Jei ruošiatės į vakarėlį keliauti apsirengę katės ar katino kostiumu, apgalvokite ir veido grimą. Jis net gali čia suvaidinti esminį vaidmenį.

Nutarę kostiumą siūtis patys, idėjų ieškokite klasikiniame miuzikle „Katės“, taip pat galite kopijuoti moters-katės kostiumą iš „Žmogaus šikšnosparnio“ filmo.

juoda kate

Ką dar vertėtų žinoti prieš keliaujant į Helovino vakarėlį

Nesvarbu, ar tai bus Helovinas 2021, ar Helovinas 2022, tikriausiai keliaudami į svečius norėsite kažką nunešti lauktuvių. Į Helovino vakarėlį labiausiai tinka neštis įvairius gėrimus arba lengvus užkandžius. Taip pat tai galėtų būti kokia nors šventės tematiką atitinkanti stalo ar interjero puošmena. Jei norite vakarėlio organizatoriui padovanoti asmeniškesnį daiktą, pagalvokite kokia Helovino dovana tiktų vyrui, ir kaip išsirinkti dovaną moteriai.

Pasidalinti su draugais:
© 2024 – 60.lt
Su 🤍 sukūrė  Interneto svetainės kūrėjo webaloha.co logotipas