10 puikių vestuvinių dovanų jaunikiui

Dažniausiai vestuvines dovanas jaunikiui dovanoja pabrolys. Šiame straipsnyje pateikiame 10 originalių dovanų įdėjų, ką pabrolys (ar bet kas kitas) gali padovanoti jaunikiui vestuvių proga.

Ką padovanoti vestuvių jaunikiui?

Pabrolys vestuvių šventėje vaidina tikrai ne mažiausiai svarbų vaidmenį. Nuo pat seniausių laikų pabrolys šventėje atlikdavo specialias pareigas ir ritualus. Pavyzdžiui, būtent vyriausiasis pabrolys nuimdavo jaunosios rūtų vainiką, kartu su pamergėmis pabroliai lydėdavo jaunuosius įvairiuose ceremonijos etapuose.

Vadovavimas jaunųjų automobilių puošybai, jaunikio švarke esančios gėlės persegimas iš kairiojo švarko atlapo į dešinįjį po priesaikos, kad būtų užtvirtindama jaunų žmonių sąjungą – ta vis pabrolio pareigos vestuvėse, kurios išliko ir iki mūsų dienų. Taip pat kartu su kitais pabroliais ir pamergėmis vyriausiasis pabrolys po priesaikos meta ant jaunųjų tako gėlių žiedus.

Beje, vyriausiasis pabrolys tampa dešiniąją piršlio ranka ir dalyvauja nuotakos vagystėje, o jaunikiui pabrolys yra lyg šventės saitais su juo susietas brolis, kuris užtikrina šventės sklandumą ir linksmumą. Kiti pabroliai, jei tik šventėje jų esama, turi kiek mažiau pareigų, bet taip pat nelieka šešėlyje.

Žinant faktą, kad pabrolio vaidmuo vestuvėse toks svarbus, kyla natūralus klausimas: ar turėtų pabrolys dovanoti dovaną jaunikiui? Vienareikšmį atsakymą pateikti sudėtinga. Jei pabrolys dovanoja gana nekuklią bendrą dovaną jauniesiems, atskiros dovanos jaunikiui gali ir nebūti.

Žinoma, net dovanodamas porai bendrą vestuvinę dovaną pabrolys gali dovanoti kuklią individualią dovaną vien jaunikiui. Ypač, jei tai vyriausiasis pabrolys arba pabrolys yra jaunikio brolis arba geriausias draugas. Jei bendra dovana jauniesiems nenumatoma, pabrolio dovana jaunikiui yra svarbi.

Vos tik užsimenama apie vestuvinę dovaną jaunikiui nuo pabrolio, kyla dar vienas klausimas: kokia vestuvinė dovana vyrui, kuris ruošiasi vesti, būtų tinkamiausia? Toliau bus pateikiamos populiariausios dovanos jaunikiui  nuo pabrolio. Tikimės, kad bent viena iš 10 dovanų idėjų tiks individualiai jūsų situacijai.

1. Kokybiška odinė piniginė

Odinė piniginė – praktiška ir stilinga dovana jaunikiui vestuvių proga. Odiniai dirbiniai yra ilgaamžiški ir lengvai priderinami tiek prie sportinio, tiek prie klasikinio vyro garderobo. Be to, tai daiktas, kurį jis nešiosis su savimi kasdien, taigi, nuolatos prisimins dovaną įteikusį žmogų. Tokią asmenišką dovaną ypač tinka dovanoti geriausiam draugui, broliui ar sūnui.

odine pinigine

2. Stiklinių viskiui rinkinys

Taip jau susiklostė šiame pasaulyje, kad viskis yra laikomas vyrišku gėrimu. Kodėl? Galbūt todėl, kad kadaise jį leista legaliai pardavinėti viešnamiuose, o būtent ten rinkdavosi vyrai. Vėliau vyro ir viskio amžinos draugystės stereotipą kiek sustiprino komercinės reklamos. Ir šiandien jau sunku įsivaizduoti, kad viskis būtų laikomas labiau moterų, nei vyrų gėrimų, nors moterys jį taip pat vertina.

Taigi, ar verta  toli ieškoti tinkamos vestuvių dovanos idėjos jaunikiui, jei tai galėtų būti populiarus pasirinkimas – dailus stiklinių viskiui rinkinys. Jei norisi išskirtinės dovanos, galima būtų ant stiklinių klijuoti ilgaamžį lipduką su šmaikščiu vyrišku palinkėjimu vestuvių proga.

stiklines viskiui

3. Pinigai vokelyje

Vestuvinė dovana pinigais kiek kitoks būdas pademonstruoti dėmesį draugui, tačiau tokia dovana mūsų šalyje pakankamai populiari. Klausimas, kokią pinigų sumą dovanoti, yra pakankamai keblus ir priklauso nuo situacijos. Paprastai jauniesiems dovanojama 100-200 eurų, todėl pabrolio vestuvių dovana vokelyje jaunikiui galėtų siekti apie 50-100 eurų.

Į dailų specialiai tam skirtą ar savomis rankomis pagamintą voką sudėti pinigai atrodys stilingai ir pabrolys įteikdamas tokią dovaną jausis gerai. Jei norite, galite užsakyti specialų voką su šmaikščia citata ar jaunikio nuotrauka.

pinigai vokelyje

4. Kokybiškos ausinės

Kartais tinkamą dovaną vestuvių kaltininkui padeda išrinkti tinkamai parinkti klausimai jaunikiui. Ar esi melomanas? Ar turi geras ausines? Šie du klausimai, užduoti dar gerokai iki vestuvių, galėtų padėti pabroliui priimti sprendimą dėl dovanos. Jei būsimasis jaunikis vertina gerą muziką ir kokybiškų ausinių neturi, tai puiki dovanos idėja.

Šią dovaną populiaru dovanoti, kadangi ji pretenduoja tapti mėgiamu jaunikio daiktui. Įteikiant dovaną galima net pašmaikštauti, jog jos pravers medaus mėnesio metu, kai įgris nepertraukiamas žmonos plepėjimas. 

kokybiskos beats ausines

5. Vyriški kvepalai

Vyrai taip dažnai pamiršta pasirūpinti savimi ir įsigyti tai, kas tinkamai pabrėžtų vyriškumą bei pamalonintų jų moteris. Būtent todėl kokybiški kvepalai yra puiki dovana jaunikiui nuo pabrolio. Jei gerai nežinote, kokius kvapus jis mėgsta, paklausinėkite apie tai jo būsimą žmoną ir tuomet išrinkite jam patikimo kvepalų gamintojo gaminį. Atkreipkite dėmesį į kvepalų buteliuką – vestuvėms tiktų dovanoti išskirtinės išvaizdos kvepalų buteliuką, kad dovana būtų bent kiek nekasdieniška.

vyno_taurės

6. Užkandžių prie alaus rinkinys

Renkant tinkamą dovaną jaunikiui svarbiausia prisiminti, kad siekiama įtikti jo pomėgiams ir skoniui. Pabrolys kitaip pasielgti ir negalėtų, juk per vestuves jis tik ir tesiekia įsiteikti savo draugui. Jei nusprendėte dovanoti dovaną, kuri būtų suderinama su jaunikio meile geram alui, dovanokite užkandžių prie alaus rinkinį.

Tai galėtų būti gardūs vytintos mėsos užkandžiai, aštrūs skrudinti riešutai ir kiti skanėstai, be kurių neįsivaizduojamas geras vakaras su buteliu alaus rankoje. Ši dovana ypač tinka tuomet, kai numatoma bendra dovana jauniesiems, o atskira dovana jaunikiui planuojama kuklesnė ir pigesnė.

uzkandziai prie alaus

7. Dovanų kuponas

Gana populiaru jaunikiui dovanoti dovanų kuponus. Tokiu atveju pabrolys gali padovanoti draugui ar broliui pramogą, kurią jaunikis mėgsta. Šiam tikslui tinka tiek dovanų kuponas į mėgstamą kino teatrą, dovanų kuponas ekstremalioms pramogoms ar net dovanų kuponas malonioms masažo procedūroms. Pastarosios ypač gerai atgaivins jaunikį po ilgos ir, tenka pripažinti, vienaip ar kitaip šiek tiek varginančios vestuvių šventės. Jis atgaus jėgas ir geru žodžiu paminės pabrolį, kuris taip taikliai parinko dovaną.

dovanu kuponai

8. Rankinis laikrodis

Jei tikrai nuoširdžiai norite pamaloninti jaunikį, dovanokite jam kokybišką rankinį laikrodį. Net jei mėgstamą laikrodį jūsų draugas turi, laikrodžių galima turėti net du. Beje, galbūt jis turi klasikinį mechaninį laikrodį, tuomet dovanokite šiandien itin madingą išmanųjį laikrodį.

Tokie įrenginiai turi daug unikalių funkcijų: skaičiuoja nueitus žingsnius, leidžia atsiliepti į skambučius ir pan. Išmanusis rankinis laikrodis gali tapti mėgstamu jaunikio daiktu, su kuriuo jis nesiskirs sportuodamas ar keliaudamas į darbą.

rankinis laikrodis

9. Zippo žiebtuvėlis su jaunikio inicialais

Palinkėjimai jaunikiui vestuvių proga turėtų būti nuoširdūs ir linksmi, o dovanos – praktiškos. Viena iš populiarių ir praktiškų dovanų – tai kokybiškas žiebtuvėlis. Išskirtinio dizaino daugkartinio naudojimo užpildomą žiebtuvėlį galima specialiai papuošti jaunikio inicialais ar vestuvių data. Pabroliui bus malonu žinoti, kad šią dovaną jaunikis nešiosis kišenėje galbūt net visą likusį gyvenimą.

Ziebtuvelis su jaunikio inicialais

10. Elegantiška gertuvė

Nemanykite, kad gertuves naudoja tik kaubojai iš senų vesterno filmų. Kokybiška, galbūt net oda aptraukta gertuvė gali tapti mėgstamu jaunikio daiktu. Žinoma, jis turi vertinti gėrimus, kuriuos tinka gerti iš gertuvės. Tokį daiktą bus smagu pasiimti į iškylą ar vakarėlį, gertuvė papuoš lentyną namuose tuomet, kai nebus naudojama. Be to, elegantiška gertuvė nebus labai brangi, todėl įkandama kiekvienam pabroliui.

elegantiskos gertuves

Mūsų puslapyje taip pat galite paskaityti apie vestuvių metinių dovanas, bei pasisemti įdėjų ką verta dovanoti jaunajai.

Nepamirškite pasidomėti ir kokios šiuo metu yra vestuvinių dovanų tendencijos!

Pasidalinti su draugais:

© 2023 – 60.lt