Linksmų ir nebrangių kalėdinių dovanų idėjos

Gruodis yra susikaupimo metas, tačiau Kalėdos tuo pačiu yra metas, kai reikia žūtbūt surasti daugybę prasmingų ir taiklių dovanų. Jei jūsų šiųmetinis biudžetas kuklesnis, jei norite, kad dovanos būtų nebrangios, bet linksmos, šios mūsų surinktos dovanų idėjos yra skirtos būtent jums.

Ką padovanoti Kalėdoms kai Kalėdų senelis nesižarsto pinigais?

Visi žinome, kad supirkti šeimynai ir draugams kalėdines dovanas kainuoja nemenkus pinigus. O jei šie metai jums buvo finansiškai sunkesni, dovanų pirkimas gali net sukelti liūdnas mintis.

Nesirūpinkite! Kalėdų dovanos nebūtinai turi būti brangios, kad suteiktų artimiesiems džiaugsmo. Jei jos bus pakankamai linksmos ir originalios, jas gavusieji nė nesusimąstys apie jų kainą.

Būtent todėl mes paruošėme dovanų idėjų sąrašą, leisiantį lengvai ir greitai išrinkti kalėdines dovanas, kurios yra pakankamai pigios, bet smagios ir įdomios.

jauki smulki kaledine dovana

Kalėdinių dovanų idėjos

Pagalvė su įdomiu paveikslėliu

Kai tik nutils kalėdinių sveikinimų žodžiai, kai tik artimieji ims plėšti popierių nuo dovanų, įsidėmėkite tą jums artimo žmogaus veido išraišką, kuri atsiras, kai jis išpakuos unikalią ir linksmą pagalvę su juokingu paveikslėliu. Tai gali būti humoristinis siužetas, linksma jūsų ar jūsų draugo fotografija, šmaikšti frazė ar net trumpas iliustruotas anekdotas.

pagalve su paveikslu

Dėklas vizitinėms kortelėms

Jei jums reikalingos unikalios Kalėdų dovanos tėvams ar kitiems suaugusiesiems, pabandykite rasti kokybišką dėklą vizitinėms kortelėms. Tai be galo praktiškas daiktas. Jame galima laikyti ne tik vizitines korteles, bet ir banko kortelę bei parduotuvių nuolaidų korteles. Juk kartais į piniginę tiesiog netelpa visi reikalingi daiktai. Vizitinių kortelių dėklas gali būti papuoštas dovanos gavėjo inicialais.

vizines korteles

Knyga

Kalėdų dovana knyga – puiki idėja, jei tik žmogus, kuriam ją dovanosite, mėgsta skaityti. Prieš Kalėdas dauguma knygynų organizuoja įvairias akcijas, todėl nupirkti vertingą knygą už nedidelę pinigų sumą tikrai nesunku.

Jei dovanosite knygą suaugusiam žmogui, tai galėtų būti Jaroslavo Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“, Ilja Ilf ir Jenvgenij Petrov „Aukso veršis“ arba Rachel Winters „Meilė pagal sutartį“. Visos šios knygos yra gana linksmos. O gal ieškote kokią knygą padovanoti vaikui?

knyga geriausia dovana

Užtiesalas lovai

Kalėdų sveikinimai turi būti nuoširdūs, o Kalėdų dovana – jauki ir praktiška. Minkštas kokybiškas užtiesalas lovai patiks kiekvienam. Net jei jis ar ji turi mėgstamą užtiesalą, galės turėti antrą, kuriuo užklos lovą ypatingomis progomis. Galite užsakyti individualiai pagamintą užtiesalą su fotografija ar linksmu paveikslėliu.

Tokią dovaną ypač tinka dovanoti tėvams arba sutuoktiniui, nes dovana simbolizuoja namų jaukumą ir rūpestį artimu žmogumi. Mažiau pažįstamam asmeniui ši dovana gali būti kiek per asmeniška.

lovos uztiesalas grazus kokybiskas

Rankų darbo muilas

Kai dovanos yra kvepiančios ir asocijuojasi su švara, toks siurprizas pakelia dovaną gavusiojo nuotaiką. Be to, labai maža tikimybė, kad tokios dovanos liks nepanaudotos. Todėl mažo biudžeto kalėdinei dovanai ypatingai tinka rankų darbo muilai. Jie paprastai atrodo labai estetiškai, yra iš anksto gražiai supakuoti.

Dovaną gavęs asmuo prausdamasis visuomet minės jus geru žodžiu. Žinoma, tai šiek tiek intymi dovana, todėl ją tinka dovanoti mylimam žmogui ar artimam giminaičiui. Jei dovana atrodo per daug kukli, prisiminkite, kad čia tiktų originalūs ir kiek brangesni kalėdiniai atvirukai. Užrašant atviruką galima pašmaikštauti apie švaresnį gyvenimą ar panašiai.

muilas ranku darbo

Žurnalo prenumerata

Tenka pripažinti, kad šiandien vis rečiau prenumeruojame žurnalus. Galbūt dėl to, kad daug ką skaitome internete, o gal paprasčiausiai sunkiai randame laiko ramiam pasisėdėjimui su įdomiu skaitiniu. Jei norite nebrangios, bet prasmingos dovanų idėjos, Kalėdų proga dovanokite žurnalo prenumeratą.

Kokio pobūdžio tai bus žurnalas – spręskite pagal dovanos gavėjo pomėgius. Beje, tai gali būti ir elektroninio žurnalo ar mokamos portalo skilties prenumerata. Šiandien internete taip pat yra daugybė prenumeratos galimybių.

zurnalas prenumerata

Indelių prieskoniams rinkinys

Jeigu reikia dovanų idėjos merginai arba vaikinui, kuris mėgsta gaminti, puikiai tiks gražių indelių prieskoniams rinkinys. Paprastai prieskonius laikome pakuotėse, kuriose jie parduodami, tačiau mėgstantiems sukiotis virtuvėje bus malonu kiekvienai prieskonių rūšiai turėti patogų indelį.

prieskoniu rinkinys dezutes laikyti

Muzikinė dėžutė

Dovanoti muzikinę dėžutę – taip nostalgiška ir šilta. Šiandien tai kiek primirštas daiktas, tačiau jis kiekvienam suteiks džiaugsmo. Muzikinė dėžutė yra ypač geras pasirinkimas tuomet, kai reikia Kalėdų dovanos vaikams. Patikėkite, dabar internetinėse parduotuvėse rasite tokių įspūdingų ir šmaikščių muzikinių dėžučių, kad pagalvosite: „Kodėl nedovanodavau jų draugams anksčiau?“

Kalėdiniai saldumynai

Saldumynų yra daug ir visokių, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ypač tinka dovanoti tik Kalėdų metu parduodamus saldumynus. Tai galėtų būti kalėdiniai meduoliai, kūčiukai, kalėdinis pyragas ar kalėdiniai sausainiai.

Paprastai tokie gaminiai jau būna supakuoti gražiose kartoninėse arba metalinėse dėžutėse, bet esant poreikiui, galite padaryti unikalią dėžutę patys. Taip parodysite savo kūrybiškumą ir dėmesį.

kalediniai saldumynai sausainiai

Telefono dėklas

Kalėdų dovanų idėjos neprivalo būti labai prabangios. Toks paprastas ir praktiškas daiktas kaip naujas telefono dėklas gali būti pačia geriausia kalėdine dovana. Juk telefonus turime kiekvienas, o dėklai taip greitai susidėvi.

Žinoma, šiuo atveju turėsite žinoti žmogaus, kuriam dovanosite dėklą, telefono modelį. Tik taip nupirksite tinkamą dėklą. Dėklas gali būti papuoštas šmaikščiu paveikslėliu ar linksma fraze. Jei tik mokate, pamėginkite dėklą papildomai padekoruoti patys.

telefonu dangteliai ivairus dovana

Kalėdinių dainų rinkinys

Kalėdinės dainos patinka visiems, tačiau vos tik į šventę susirenka šeima, visi susigriebia, kad kompiuteryje nėra kalėdinių dainų. Padovanokite mylimam žmogui USB atmintinę su geriausių kalėdinių dainų kolekcija ir kiekvienos Kalėdos turės savo muzikinį takelį.

Žinoma, toks daiktas vertingas tik šventės metu, tačiau emocijos, kurias jis suteiks, nepasimirš visus metus.

usb atmintine

Šiltos juokingos šlepetės

Šventos Kalėdos yra žiemos šventė, todėl jos metu tinka dovanoti dovanas, kurios šildo, sukuria jaukumą. Linksmos išvaizdos šlepetės šiam tikslui puikiai tinka. Ypač vaikams.

Padovanokite brangiam žmogui gyvūno formos šlepetes, kurios sušildys kojas žiemos dienomis. Net jei šias šlepetes jis ar ji nešios tik kartais, vis vien kaskart prisimins jūsų parodytą dėmesį.

siltos juokingos slepetes

Kokybiškas arbatos termosas

Jei ieškote dovanos Kalėdoms mėgstantiems keliauti, padovanokite itin kokybišką termosą arbatai. Geriausia tokį termosą pirkti būtent specializuotoje turistinių prekių parduotuvėje. Pasidomėkite patikimiausių termosų gamintojais internete, pasitarkite su parduotuvės konsultantu ir išrinkite tinkamiausią dovaną.

Kartais parduotuvėje galima užsakyti termoso dekoravimo paslaugas, todėl termosas galėtų būti papuoštas unikalia fotografija ar linksmu užrašu.

kokybiskas termosas

Dar keli patarimai apie kalėdines dovanas

Mūsų pateiktame sąraše yra bendro pobūdžio dovanos, kurios turėtų tikti tiek vyrams, tiek moterims. Dovanos moterims be jokios abejonės gali būti labiau orientuotos į grožio priemones, tuo tarpu dovanos vyrams gali būti iš laisvalaikio ar sporto prekių kategorijos. Labai svarbu dovanomis pradėti rūpintis kiek anksčiau, gal net lapkričio mėnesį. Juk nespėsite apsidairyti, kai aplink ims skambėti naujametiniai sveikinimai ir teks galvoji apie linksmas ir originalias Naujųjų metų dovanas ir siurprizus.

Pasidalinti su draugais:

© 2023 – 60.lt